Command & Conquer Rivals Dünyaya Açılıyor!

Command & Conquer Rivals
Command & Conquer Rivals Dünyaya Açılıyor

Command & Conquer Rivals EA Mobile tarafından geliştirilen bir oyun olarak uzun zamandır mobil oyuncular tarafından takip ediliyor. 2018 yılı Haziran ayı içinde ilk kez duyurulan oyun için bir de erken sürüm lansmanı yapılmıştı. Oyun, mobil platformda son zamanlarda büyük çıkış yapmış strateji oyunlarının bir örneği olarak görülüyor. Tıpkı e-Spor’un hızlı yükselişinde olduğu gibi rekabetçi özellikleri ile artan ilgiye maruz kalıyor. EA tarafından yapılan açıklamada geliştiricilerin rekabetçi ögelere dayanan oyunlara gelecekte de odaklanacağı belirtildi.

Command & Conquer Rivals stratejileri
Command & Conquer Rivals stratejileri

Oyunun Rekabetçi Özellikleri

Mobil platformda en çok tutan oyun türlerinden olan rekabetçi oyunların arasında girmek için oyunda bazı içerikler bulunuyor. Çeşitli turnuvalar ve şampiyonalar oyuncuların ilgisinin çekilmesi için yeterli olacak. Özellikle oyun, gerçek zamanlı strateji oyunları arasında yer alan bir oyun olmasından dolayı oyun deneyimini en iyi şekilde oyunculara sunacak. Pek çok oyunda bulunan durdurup devam etme özelliklerinin bu oyunda olmaması oyuncuların kendini daha iyi gösterebilecekleri bir alanda oynamasını sağlayacak.

Command & Conquer Rivals Ne Zaman Çıkacak?

Android platformu içerisinde soft-lansman sürecini geride bırakan oyun kimi eleştirilere rağmen genel olarak başarılı bulunmuştu. EA eleştirileri değerlendirmeye aldığını ve geri bildirimlere göre oyunu düzenlemeye devam ettiğini bildirdi. Geçtiğimiz Haziran ayından itibaren geliştirilme süreci devam eden oyunun ne zaman çıkacağı da açıklandı. 4 Aralık tarihi itibarıyla dünya genelinde oyuncular oyuna erişim sağlayabilecek. Command & Conquer Rivals stratejileri ile oyuncuların strateji oyunlarındaki becerilerini ispatlayabilecekleri oyun ön kayıtları da alıyor. Oyunun resmi internet sitesi üzerinden alınan kayıtlarla oyuncular hediye ürünler kazanma şansını da elde ediyor. Erken kayıt yaptıranlar oyunu çıkış tarihinden önce erken alfa versiyonu sırasında oynama şansı bulabilirler.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler