DeltaDNA Aylık Aktif Kullanıcı Sayısını 100 Milyona Çıkardı…

DeltaDNA

DeltaDNADeltaDNA, aylık aktif kullanıcı sayısını altı ay içinde 100 milyona çıkardı.

DeltaDNA analiz ve pazarlama platformu aylık 100 milyon aktif kullanıcıyı aşarak beklentilerin de üzerine çıktı.

Platform, Eylül 2016’dan bu yana kullanıcı sayısını ikiye katladı ve şu anda her ay yaklaşık 25 milyar veri sorgulaması gerçekleştirmekte. DeltaDNA  kullanıcılarına aylık olarak 120 milyondan fazla mesaj gönderiyor.

Wargaming, Bandai Namco ve Square Enix gibi yayıncılar ve geliştiriciler tarafından aktif olarak kullanılan platform önümüzdeki aylarda entegre edildiği önemli oyunların canlanmaya başlamasıyla kullanıcı tabanını daha da büyüterek 150 milyon barajını geçmeyi hedefliyor.

Büyüklere yol açın

DeltaDNA CEO ‘su Mark Robinson “Geleneksel olarak oyun pazarı orta büyüklükteki geliştiriciler tarafından yönlendiriliyor ancak şimdi büyük ve güçlü yatırımcılar masa da ne kadar para döndüğünü anladı. Kendilerine sunduğumuz iyi değerlendirilmiş analiz verilerinin ışığında, ortaya koyacakları yatırımlar sonucunda ne kadar para kazanacaklarını görmeye başladılar. ” diyerek sözlerine şöyle devam etti. “Sonuç olarak, geçtiğimiz yıldan bu yana platforma 50 milyon MAU daha eklememizi sağlayan bir çıkış yakaladık. Elde ettiğimiz rüzgar kısa sürede 100 milyon MAU’yu geçmemizde yardımcı oldu. Büyümemizi aynı hızda sürdürerek 150 milyon barajını da kısa süre içinde geçeceğiz. Bu bizim için sadece bir kilometre taşı ve harika bir başlangıç.

DeltaDNADeltaDNA, kullanıcılarını daha da arttırmak için Aralık 2016’da mobil altyapı şirketi Tenjin ile ortaklık kurdu. Ortaklık aynı zamanda DeltaDNA kullanıcılarına reklam kampanyaları için Tenjin’in ilişkilendirme izleyicisine erişim olanağı tanıyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler