Dino Squad iOS ve Android marketlerde!

Dino Squad oyununda, karşınıza mutasyona uğramış çeşitli dinozorlar çıkacak ve bunlarla savaşmak zorunda kalacaksınız.
Dino Squad
Dino Squad

Geliştiricisi DIC Entertainment Corporation olan, Dino Squad çok oyunculu silahlı dinozorların dünyaya indiği macera tarzında bir oyun.

Dino Squad’ta silahlı dinozorlar dünyaya iniyor!

Oyunun hikayesinde beş genç, Rodger, Max, Caruso, Fiona ve Buzz, okul gezisinde ummadık bir sızıntıyla karşı karşıya kalırlar ve gençlerin DNA’ları bir anda mutasyona uğrayarak dinozorlara dönüşme gücü kazanırlar. Gizemli fen bilgisi öğretmenleri Bayan Moynihan’ın yardımıyla, gezegeni Victor Veloci’den korumak için eşsiz yeteneklerini kullanmayı öğreniyorlar. Victor, Raptor Dyne şirketinin başkanı olarak biliniyor, ancak aynı zamanda 65 milyon yıllık antropomorfik Velociraptor’dur. Gizli kimliği sadece kendisi ve yardımcısı tarafından biliniyor. Gerçek planı herkesi dinozorlara dönüştürmek ve iklimi Mezozoik döneme çevirmek.

Dino Squad
Dino Squad’ta dinozorlar dünyaya indi.

Dino Squad oyununda yükseltmeler ve birçok usta dinozor bulunuyor. Boyut ve güç bakımından varyasyonları göz önüne alındığında, her birinin kendi savaş stilleri, yetenekleri ve silahları bulunuyor. Her seferinde dinozorların en güçlüsü olan T-Rex’in tercih edilen seçenek olmasını bekleyebilirsiniz, ancak dinozor kadrosunda en mütevazi olan Velociraptorun’un bile en büyük, en güçlü kralları ve kraliçeleri bile devirebilmeleri için dengelendiler. Oyunda tabancalar, roketatarlar, mini tabancalar ve çok daha fazla silah bulunuyor.

İlerlemeler, yeni özelleştirmeler ve yükseltmeler oyun içi seçeneklerinde mevcut. Daha önceki betalar sırasında kaydetmiş olabileceğiniz herhangi bir ilerlemeyi tam sürüm sırasında da Google Play Store hesabınıza giriş yaparak kayıtlı ilerlemeye ulaşabilirsiniz.

Dino Squad
Dino Squad’ta birbirinden farklı birçok dinozor bulunuyor.

Burada eşleşecek bir strateji unsuru var, savunmacı olarak ne zaman oynayacağınızı veya tam saldırı için ne zaman girmeniz gerektiğini bilmelisiniz ve strateji uygulamalısınız. Kavurucu lav çukurları ve vahşi nehirler de dahil olmak üzere avantajlarınız için çeşitli çevresel tehlikeler de bulunuyor. Oyunu şimdi  App Store ve Google Play’den ücretsiz olarak indirebilir ve oynayabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts