Disney Getaway Blast çıktı: Tatil hiç bitmiyor

Gameloft‘un imzasını taşıyan Disney Getaway Blast çıkış yaptı. Oyun Android, iOS ve Microsoft üzerinden oynanabiliyor. Birbirinden sevimli karakterlerin olduğu bu oyun için lafı uzatmadan hemen tanıtım videosuna geçelim.

Gameloft, Disney Getaway Blast’un App Store, Google Play ve Microsoft Store üzerinden erişilebilir olduğunu duyurdu. Tatilin hiçbir zaman bitmeyeceği Disney Getaway Blast’ta oyuncular, Disney’in ve Pixar’ın sevilen karakterleri ile büyülü bir ada seyahatine çıkıyor.

Birbirinden farklı lokasyonları ve zorlukları barındıran Lowkey Sahili’nin tropikal ikliminde keyfinizi çıkartabilir, Snowpeak Dağları’na tırmanabilir ya da Smuggler Tepesi’nde hazinenin peşine düşebilirsiniz! Ayrıca oyuncular, yüzlerce balon patlatmadan oluşan bulmacalar eşliğinde Disney ve Pixar’ın şirin karakterleri ile adayı keşfedebilecekler. 

Disney Getaway Blast’ta, oyuncular renkli balonları birbirleri ile eşleştirip, farklı görevleri tamamlayabilecekler. Stitch, Belle, Bayan İnanılmaz, Mini Fare, Anna, Buzz gibi 30’dan fazla karakteri toplayabilecekler. Elsa’nın buz büyüsü gibi her karakterin özel yetenekleri sayesinde, oyuncular en zor bulmacaların bile üstesinden gelebilecekler. Bölümler arasında ise, oyuncular Disney ve Pixar karakterlerinden esinlenen dekorasyonlar ile kendi adalarını istedikleri gibi dekore edebilecekler.

“Disney Getaway Blast’ı yaratmak bizim için büyük bir zevk idi!” diyen Gameloft Başkan Yardımcılarından Thomas Aurick, “Bütün bu karakterler büyük bir maceraya atılmadıkları zaman, boş zamanlarında ne yapıyorlar diye düşünürken, Disney ile bir araya gelip farklı bir hikayeyi ve kendi ilginç yorumumuzu katmak istememiz ile başladı. Miki Fare’den, Oyuncak Hikayesi ekibine kadar herkesi bir arada görmek, bir rüyanın gerçek olması gibi. Umarım oyuncular da bizim gibi hisseder ve kendi adalarında maceralarını yaratmaktan keyif alırlar!”

Disnet Getaway Blast indirme seçeneklerine göz atatabilirsiniz. İyi oyunlar. 🙂

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler