EVE: Echoes Mobil Sürümü Çıkış Tarihi

Eve Echoes

EVE: Echoes PC platformunda 2003 yılından beri oynanmakta olan EVE Online oyununun mobil versiyonu olmaktadır. 15 senelik bir geçmişe sahip olan oyun farklı atmosferi ve oyun dinamikleri ile oynanmaya devam ediyor. Uzay savaşları temasına yönelik bir simülasyon oyunu olan EVE Online çok oyunculu çevrimiçi özelliklerle oyunu oynamaya da fırsat veriyor. Tüm bu özellikleri ile PC platformunda kendine has bir kitle oluşturan oyun mobil sürüme de geçmeye hazırlanıyordu. Geliştiriciler tarafından yapılan son açıklamada oyunun mobil sürümlere geleceği tarih açıklandı.

Eve Echoes uzay araçları
Eve Echoes

EVE: Echoes Oyununun Geliştiriciliğini CCP Üstlendi!

Tıpkı EVE Online’da olduğu gibi mobil oyunun geliştiriciliğini de CCP Games üstlendi. Oyunun mobil sürümlerinin çıkış tarihlerine ilişkin açıklamayı da firmanın kendisi resmi olarak yaptı. Uzayın derinliklerine gitmenin mümkün olacağı belirtilen mobil oyun diğer mobil uzay oyunları ile kıyaslandığında daha fazla içerik sunacak. Yıldızlararası savaşların yapılabileceği oyunda ticaret, keşif gibi amaçlarla oyunun dünyasında ilerlemek de mümkün olabilecek. Çok daha rahat bir oyun deneyimi sunan mobil platformlarda oyunun daha ilgiyle karşılanması bekleniyor. Geliştiriciler NeoX grafik motorunun da katkısıyla gökyüzünün, yıldızların, galaksilerin, gezegenlerin benzersiz bir görünüme sahip olacağını da belirtiyor.

Mobil Sürümler Bu Yıla Yetişemeyecek!

İçerikleri ve grafikleri bakımından ulaşılmak istenen hedefe bakıldığında oyunun geliştirilmesi için uzun bir sürenin gerekli olduğu ortaya çıkıyor. Özellikle mobil platformda başarılı olabilmek için oyunun Eve Echoes uzay araçları atmosferi ile fark yaratan bir oyun olması gerekiyor. EVE Online ile arasında benzerlik kurmanın zor olacağı oyundan bazı görseller de yayınlandı. Sadece tanıtım niteliği taşıyan görsellerde detaylar hakkında bilgi edinmek mümkün görünmüyor. Oyunun özellikle oyuncular arasında kuracağı bir sosyal sistemle dikkat çekmesi isteniyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler