EvilBane: Kuzgunların Yükselişi’ne Kıyamet II Silahı Güncellemesi

Evilbane

Mobil aksiyon RPG EvilBane: Kuzgunların Yükselişi’ne yeni Kıyamet II Silahı güncellemesi

Mobil RPG oyunları arasında hatırı sayılır bir yeri olan Evilbane: Kuzgunların Yükselişi yine güncelleme aldı. Netmarble tarafından geliştirilen oyun düzenli olarak güncelleme almaya devam ediyor. Oyuna en son gelen güncelleme ile arttırılmış saldırı gücü ve ölümcül darbe özelliğine sahip yeni Kıyamet II Silahı ve yeni Kıyamet II Pelerini oyuna eklenirken, karakter seviye sınırı 60 oldu.

Netmarble tarafından yapılan duyuruya göre yeni 2’nci Nesil Kıyamet Silahı ve Pelerini için “Seviye Atlatma Etkinliği” düzenlenecek ve oyun içi hediyeler dağıtılacak.

3 yeni Kıyamet Silahı

Favori Kıyamet Silahı serisinin ikinci versiyonunda, karakter (Luke, Khara, Vango) ve seviye (Epik, Efsanevi, Destansı) başına birer tane olmak üzere toplam üç yeni ikinci nesil Kıyamet Silahı oyuna ekleniyor. Silahların her biri oyunculara geliştirilmiş saldırı gücü ve ölümcül darbe özelliklerinin yanında, saniye başını saldırı sayısıyla ilgili bir seçenek de sunuyor.

Kıyamet Pelerini de oyunda

Kıyamet serisinin yeni üyesi olan Kıyamet Pelerini de bu güncellemeyle oyuna ekleniyor. Güçlü ve daha hızlı saldırı yapmayı sağlayan pelerin, saldırgan bir oyun tarzı olan oyuncular için saldırının şiddetini artıran bir özellik de içeriyor.

Bunlara ek olarak, karakter seviye sınırı 59’dan 60’a yükseldi. Üst seviyeye yeni ulaşan oyunculara bir Destansı Büyülü Silah Seçici hediye ediliyor.

Son güncellemenin şerefine Netmarble, bir de etkinlik düzenliyor. Yeni ikinci nesil Kıyamet silahını elde eden, seviye atlatan oyuncular 500.000 altın, Efsanevi Kıyamet Silahı veya 10 Cennet Taşı kazanabilecek. Günlük Akın’ın 3. seviyesini tamamlayan oyuncular ise günde bir adet Epik Ay Küresi Seçici elde edebilecek.

Ayrıca, Nisan 2017 tarihinde ilk kez oyuna giriş yapan oyunculara bir Nadir – Kanat Eşya Bileti hediye edilecek.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts