EvilBane: Kuzgunların Yükşelişi’nde Heyecanın Yeni Adresi Vampir Geçidi

Evilbane

Oyuncular, yeni eklenen bölge Vampir Geçidi’nde Efsanevi Kemer ve Aksesuar kazanabilecek

Hikaye Sezon 3’te 13. ve 14. bölümler açılırken, karakter seviye sınırı 56’ya yükseldi

Netmarble Games (“Netmarble”), heyecan verici mobil aksiyon RPG Evilbane’e yeni bir Macera bölgesi eklendiğini ve oyunda çeşitli etkinlikler düzenleneceğini açıkladı.

Vampir Geçidi heyecanı

Oyuna eklenen Vampir Geçidi adlı yeni bölgede, özel hücum saldırısı ve zayıflatıcı bağışıklığı yeteneklerine sahip seyrek canavarlar bulunacak. Bu bölgeyi keşfeden oyuncular ise Efsanevi Kemer ve Aksesuar ile Epik Pelerin gibi bazı eşyalar elde edebilecek.

Hikaye Sezon 3’ün çok daha etkileyici olaylara sahne olacak olan 13 ve 14. bölümleri de açıldı. Bu iki bölümden de sırasıyla Efsanevi Kolye Seçici ve 40 Cennet Taşı kazanma imkanı bulunuyor. Bunlara ek olarak, EvilBane‘in karakter seviye sınırı 55’ten 56’ya yükseliyor ve bu yeni seviyeye ulaşanlara Destansı Popüler Aksesuar Seçici hediye ediliyor.

Netmarble’dan muhteşem hediyeler

Netmarble, yeni bölüm güncellemesi kutlamak amacıyla 20 Ay Küresi biriktiren oyunculara Destansı Popüler Ekipman Seçici, yeni bölüm Vampir Geçidi’ndeki dört bölüm baş düşmanı yenenlere ise Epik Silah Ay Küresi verecek.

Oyuncuların ekipman geliştirmesini desteklemek için düzenlenecek olan bir diğer etkinlikte, ekipmanlarını birleştiren, seviyelerini arttıran veya limit kıran oyunculara, farklı seviyelerde olabilecek özel bir eşya olan Ay Küresi Seçici ve ekipmanlarının özelliklerini üç kere değiştirenlere Epik Ay Küresi hediye edilecek.

Oyunla ilgili daha fazla bilgi için resmi EvilBane web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler