Exos Heroes oyununun ön kayıtları başladı

Exos Heroes’in ön kayıtları Google Play Store üzerinden açıldı.
Exos Heroes
Exos Heroes

Geçtiğimiz yılın kasım ayında sadece Güney Kore’de yayınlanan RPG oyunu olan Exos Heroes oyuncular tarafından oldukça iyi karşılandı ve çıkışından bu yana en yüksek hasılat yapan 5. oyun oldu. Exos Heroes’in geliştiricisi olan Oozoo ekibi iOS ve Android olarak iki ayrı platforma tüm dünyanın erişebileceği bir sürüm yayınlamayı düşünüyorlar.

Exos Heroes yakında iOS ve Android platformda

Oozoo ekibi oyunu geliştirip hemen yayınlamak yerine oyunu Line Games aracılığıyla mağazalara ekleyecekler. Oyun için fantezi dünyasında kahraman toplamaya çalıştığınız ya da bir tür gacha RPG’si diyebiliriz. Toplamda beş dünyadan oluşan oyunun hikayesinde imparatorları öldürüldükten sonra çalınan efsanevi kılıcın ve cinayet davasına bakan zeki olsa da hazine avcısı olan Zeon ilgileniyor.

Exos Heroes
Oyunun ön kayıtları Google Play’de açıldı.

Oyunda bir zeplin kaptanı olacaksınız. Bu sayede Exos kıtasını özgürce keşfedeceksiniz. Keşif yaparken dikkat etmeniz gerekiyor yoksa geminiz ejderhalar tarafından hasar alabilir. 200’den fazla kahraman olduğundan ekibinizi genişletmek için çok uğraşmayacaksınız. Karakterlerin hepsi 3D olması nedeniyle oyunun bir hayli etkileyici olduğunu söyleyebiliriz. Ekibinizi oluşturduktan sonra sıra tabanlı görevler alıp savaşacaksınız.

Eğer sıkıldıysanız ana görevlerin dışına çıkarak günlük zindanlar, canavar baskınları, senaryo görevleri gibi başka oyun modlarına göz atabilirsiniz. Diğer oyuncularla savaşmak isterseniz diye oyunda PvP özelliği de bulunuyor. Oynaması ücretsiz olacak Exos Heroes’in ön kayıtları Google Play Store üzerinden açılmış durumda. Kaydınızı şimdiden yapıp oyun çıktığı anda gelecek olan bildirimle indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler