F1 Mobile Racing iOS’ta Heyecan Yarattı!

F1 Mobile Racing araçları
F1 Mobile Racing araçları neler

F1 Mobile Racing uzun bir bekleyiş sürecinde geliştiriciler tarafından özenle geliştirilen bir oyun oldu. Benzer temalı F1 yarış oyunlarının başka platformlardaki örnekleriyle karşılaştırılması beklenen oyun için uzun bir uğraş verildi. Oyunu geliştirme sürecinde sabırla bekleyen oyuncular için müjde verildi. Daha önce lansmanı yapılan ancak tanıtımlarının üzerinden kabaca geçilen oyun artık oyunculara ulaşıyor. Geri bildirim alarak oyunu daha iyi hale getirmek üzere düzenlenen lansman sonucu yapılan bazı testlerle oyun daha iyi noktaya getirildi.

F1 Mobile Racing
F1 Mobile Racing

iOS Kullanıcıları Ücretsiz Olarak Yarışabiliyor!

Apple ürünlerini kullanan mobil kullanıcıların App Store üzerinden ulaşabildiği oyun ücretsiz olarak oyunculara sunuldu. Oyuncular marketten ücretsiz olarak indirdikleri oyunu başka hiçbir ödeme yapmaya gerek kalmadan oynayabiliyor. Yarış, pist ve araç detaylarıyla dikkat çeken oyun mobil yarış oyunları arasında da önemli bir konumda yerini alıyor. F1 yarışlarını sevenlerin mobil platformda keyifle vakit geçirmesini sağlayacak olan oyun oyuncuların birbiriyle yarışmasını sağlayan sıralamalar da sunuyor. F1 yarışlarında ne kadar iyi olduğunu ispat etmek isteyen oyuncular şimdiden pistlerin sıralamalarında üst sıralarda yerini almaya başladı.

Geliştiricilerden Destek Sözü Alındı!

Uzun bir bekleyişin ardından çıkan F1 Mobil Racing’te oyuncuların bir kısmı ve geliştiriciler hala bazı noktaların geliştirilebilir olduğunu belirtiyor. Bu noktada öncelikle oyunu tüm dünyaya açık hale getirmeyi planlayan geliştiriciler oyuna destek vermeye devam edeceklerini de açıkladı. Sadece yeni içerik ve özelliklerle değil aynı zamanda oyunu Android gibi platformlara çıkarma noktasında da çalışmaların olduğu biliniyor. Bunlara ek olarak f1 mobile racing araçları için de oyuncuların daha geniş seçenekler arasından tercih yapması mümkün hale gelecek. F1 yarışlarını seven tüm mobil kullanıcılar oyunu deneyimlemek için sabırsızlanıyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler