Facebook Creator İndirilmeye Sunuldu

facebook creator

En fazla kullanılan sosyal medya platformu olan Facebook, video içerikleri için yeniliklerle geldi: Facebook Creator. Son dönemde Facebook sayfalarına yönelik aldığı kararlar ile sayfa sahiplerini Facebook’a yönelik içerik üretmeye ve reklam vermeye yönlendiren Facebook, şimdi de tüm kullanıcılarına yönelik video içerikler için yeni bir uygulamayı kullanıcılarına sundu.

Facebook Creator ismini verdiği yeni uygulaması ile video düzenlemeleri konusunda kolaylık getiren Facebook, bu uygulamayla kullanıcılarına canlı yayınları daha rahat düzenleme, video içerikler üzerinde oynamalar yapma ve efektler ekleme gibi özellikler sunuyor. Live Creative Kit adını verdiği bir özellik ile canlı yayınlarınızı daha kişisel hale getirmenize olanak tanıyan Facebook Creator; Facebook, Messenger ve Instagram mesajlarınızı sadece bir yerde görmenize olanak tanıyarak daha rahat bir kullanım sunuyor.

Sadece iOS

Şimdilik sadece iOS kullanıcıları için indirime sürülen Facebook Creator için herhangi bir bedel ödemenize gerek yok. Facebook Hikayeler’den tutun da Instagram’a kadar birçok alanda kolaylık sağlayan bu uygulama, içeriklerinizi Twitter‘a yollamanızı da sağlıyor. Hal böyle olunca tek bir uygulama ile görsel içerikleriniz ve bu içeriklerin takipleri hakkında oldukça etkili bir yol izlemiş oluyorsunuz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts