Farabel Mobile Geliyor!

Farabel
Farabel Mobile Geliyor

Farabel birkaç yıl önce Steam’de çıkış yapan ve oyuncular tarafından beğeniyle oynanan bir oyun olmaya devam ediyor. Goblinz Studio tarafından geliştirilmiş olan oyun, özellikleriyle severek oynanıyor. Sıra tabanlı bir strateji oyunu olan Farabel’de oyuncular esasen bir oyunun sonundan oyuna başlıyorlar. Dikkat çekici bir içeriğe sahip olan oyunda ilerledikçe oyunun ilk noktasında doğru dönülüyor. Oyun dünyasında görmeye alışık olunmayan bir oynanış sunan Farabel’de ilerledikçe karakterlerin zayıflaması gibi durumlar da ortaya çıkıyor. Bunlar meydana geldiğinde oyuncuların becerilerini ve zekasını daha iyi bir şekilde yansıtması bekleniyor.

Farabel stratejileri
Farabel stratejileri

Farabel Yeni Güncelleme Aldı!

Oyuncu kitlesi tarafından sevilen Farabel’in geliştiricileri oyunu içerik bakımından daha iyi noktaya getirecek yeniliklerle beslemeye devam ediyor. Son olarak 1.2 güncellemesini alan oyun oyunculara her ay yeni bir savaş alanı sunacak. Aylık olarak düzenlenecek olan bu etkinlikler kapsamında oyuncular oyunu oynayan başka oyuncularla da mücadele edebilecek. Oyuncuların kullanabileceği 40 farklı birim ve 18 farklı büyü ve yetenek kullanımı ile zengin içeriğe sahip oyunu deneyimlemek mümkün oluyor. Bu çaptaki oyuna göre yoğun içeriği bulunduğu görülen Farabel, sıra tabanlı strateji oyunları arasında da dikkat çeken bir oyun oluyor.

Farabel Mobil Çıkış Tarihi

Bir şehirden oluşan oyunun dünyasında şehrin çeşitli zamanlarda farklı tehlikelerle karşılaşması söz konusu oluyor. Oyuncular bu tehlikelere karşı 26 farklı seviyede hikayede geriye doğru ilerliyor. Farabel’in Lordu unvanıyla oynanabilecek Campaign Modu ile Classic Mode oyunda yer alıyor. Bunun yanı sıra savunma yapılan Defense mode ve aylık olarak yapılacak Challenge mode da oyunda yer alıyor. Mod zenginliği ile de keyifli bir oynanış sunan Farabel stratejileri bakımından yoğun bir oyun olarak görülüyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler