Fizy Premium Yeni İndirimiyle Geldi

fizy premium kampanya

Fizy Premium’dan kullanıcılarını sevindirecek bir haber geldi. Yaptığı işi milyonlarca şarkı ve video klibi, çok özel fizy video içerikleri, yüzlerce liste, Türkiye’nin sevilen radyo kanalları ve daha fazlası olarak tanımlayan Fizy, hesabını bir yıllık premium üyeliğine geçiren kullanıcılarına ilk üç ay 3 TL gibi bir fiyatlandırma yapacağını açıkladı.

Fizy Premium İlk 3 Ay 3 TL

Turkcell’in resmi internet sitesi üzerinden açıklanan bu gelişmeyle daha öncesinde 13,99 TL olan aylık premium ücreti, bir yıllık söz verilmesi durumunda ilk üç ayda 3 TL‘ye düşerken, ilk üçün ayın ardından yapılacak ücretlendirmenin ise 9,99 TL olacağı söylendi. Spotify’a benzer yapısıyla öne çıkan ve Turkcell’in desteğiyle kullanıcılarına şarkı dinledikçe internet kazandıran Fizy’de, 500 şarkı dinlemeniz durumunda 1GB değerinde internet hakkı hattınıza tanımlanmış oluyor.

Turkcell kullanıcılarının müzik dinlemek için alternatiflerinden biri de Fizy olacak mı, bunu hep birlikte göreceğiz ama Turkcell’in kendi ürünlerini tüm mobil cihazlara yerleştirme çabasını takdir ediyoruz. 

Turkcell’in resmi internet sitesi üzerinden açıklanan bu kampanyanın detayları aşağıdaki gibi:

  • fizy Premium 3 ay 3 TL kampanyası ile 12 ay kalma sözünüze milyonlarca şarkı ve video klip 3 ay boyunca 13.99 TL yerine sadece ayda 3 TL, sonrasında ise 9.99 TL!
  • Yıllık fizy Premim Üyeliği ile fizy web sitesinden veya IOS ve Android uygulamalarından sınırsız müzik dinleyebilir ve video izleyebilirsin. Çevrim dışına aldığın listelerini internet olmadığı yerlerde de dinleyebilirsin. Premium ayrıcalığı ile yüksek ses kalitesinde müzik dinleyebilir, sadece fizy’de olan içerikleri izleyebilir, tüm radyo kanallarını dinleyebilirsin.
  • Bu paketten yılda bir kere alınabilir.
  • Aylık olarak ücretlendirilir. Kısa süreli kampanyadır.
Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts