Florance iOS’tan sonra Android’e Geliyor!

florance

14 Mart’ta Android’e Geliyor!

Geliştirici Mountains, Florance’nin 14 Mart’ta Android’de kullanıma sunulacağını açıkladı. Duygusal ve eşsiz interaktif hikaye kitabı olarak tanımlanan Florance, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde iOS’a gelerek büyük bir dalga yaratmıştı.

Sen oyunda ilk aşkın doruklarına ve dalgalarına rehberlik ederken kahramanımızı genç ve titiz bir kadın oynuyor.

Florance Kim

Florance Kimdir?

Florance, genç bir kadının ilk sevgisinin kalp atış yüksekliği ve yürek parçalanmasıyla ilgili Monument Valley ödüllü ön tasarım tasarımcısının interaktif hikaye kitabı.

Kahramanımız, küçük hayatında biraz sıkışmış gibi hissetmekte ve hayatı sonsuz bir iş, uyku rutini arasında geçmekte ayrıca sosyal medyada çok fazla vakit harcıyor. Sonra bir gün, Krish adlı bir viyolonsel oyuncuyla karşılaşıyor ve dünyaya bakış açısını ve kendisini nasıl gördüğüyle ilgili tüm bakışını değiştirmeye karar veriyor.

Florance

Florance’a Hayatının Aşkını Bulmasına Yardım Edin

Şimdi, birçoğunuzun gerçek aşkı yaşamayacağını söyleyen birkaç kişinin olabileceğini biliyorum. Ancak bu, herkesin keyif alabileceği bir dizi mini oyunuyla bir ilişkinin en üst ve en aşağısını tasvir eden bir uygulama. Oyunu oynarken gülebilir, ağlayabilir hatta belki de farklı şeyler öğrenebilirsin.

Oyun hakkında daha fazla bilgiyi resmi sitesine giderek bulabilirsiniz.

Oyun şu an App Store‘da oynanabilmekte, Android kullanıcılarının ise oyunu oynayabilmek için sadece 10 gün beklemesi gerekiyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler