Fortnite Büyük Vurgun Etkinliği Başladı!

Fortnite Etkinlik - Büyük VurgunFortnite Etkinlik - Büyük Vurgun

Fortnite Etkinliği – Büyük Vurgun

Takımları çekin, Fortnite Büyük Vurgun etkinliği başladı! Yeni Kaçış SSM’yi oynayın, görevleri tamamlayarak ücretsiz kozmetik ödüller açın ve mağazadaki yeni eşyalarla ekibinizi şımartın.

Plan şöyle: Adanın dört bir yanına bırakılmış mühimmat desteklerine dört kasa yüklendi ve hepsinde büyük bir mücevher bulunuyor. Ekibinizle kasalardan birinin yerini bulmalı, içindeki ganimeti almalı ve bir yandan rakiplerle savaşırken mallarla kaçmalısınız. Mücevherleri minibüslerden birine getiren ve kaçmayı başarabilen ilk dört takım kazanacak. Bu işe var mısınız?

İlginizi Çekebilir: Fortnite’dan Bedava Kostüm!

Mallarla birlikte kaçarsanız, daha fazla ödül açabilirsiniz. Özel Büyük Vurgun görevlerini tamamlayarak ücretsiz oyun içi kozmetik içerikler kazanın.

  • Kaçış’ta 10 maç oynayın ve 5.000 TP’yi kapın.
  • Mücevher taşıyan rakiplere 500 hasar verin, İskambil Çetesi spreyini açın.
  • Kaçış SSM’de 5 farklı maçta bir Mücevher al ve Nakit Akışı dalış izini aç.
  • 3 görevin hepsini tamamlayın, Levye kazmasını açın.

Böyle bir iş için doğru ekipmanlara ihtiyacınız olacak. Büyük Vurgun etkinliği boyunca Vurgun Kozu kıyafeti, belirli aralıklarla mağazaya gelecek. Bu kıyafet her bir ekip üyesi için birer tane, toplam dört değiştirilebilir maskeyle ve “Kelepçeli Çanta” sırt süsüyle geliyor. Kaçış setini Vurgun Planörü ile tamamla!

İlginizi Çekebilir: Fortnite için Dans Kursları Açıldı!

Fortnite Büyük Vurgun

Bir uzmana mı ihtiyacınız var? Oyun içi mağazaya yeni gelen Soygun Paketi’ni satın alarak Kırmızı Başlıklı Haydut kıyafetini, Para Çantası sırt süsünü ve 600 V-Papel’i kapın.

Fortnite Büyük Vurgun Etkinliği

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler