Fortnite’a Hediye Özelliği Geliyor!

Fortnite Hediye Sistemi

Hediye özelliği için birçok Fortnite oyuncusu sabırsızlıkla beklemekte. Bu yüzden de 6.31 güncellemesiyle sınırlı bir süre için bu özelliği oyuna ekleniyor. İlk hediyeleşme dönemi, güncellemenin geldiği andan itibaren başladı ve bir hafta sürecek.

Fortnite İçin Hediye Sistemi Nasıl işliyor?

İçerik mağazasından satın alacağınız içeriği seçtikten sonra artık karşınıza iki seçenek çıkacak: “İçerikleri Satın Al” ve “Hediye Olarak Satın Al”

Fortnite Hediye

“Hediye Olarak Satın Al” dedikten sonra içeriği hangi arkadaşınıza hediye edeceğinizi seçebileceksiniz. Ardından dilerseniz hediyeyi alan kişinin görmesi için özel bir mesaj ekleyebileceksiniz. İşlem böylece tamamlanmış olacak! Hediyeyi yolladığınız arkadaşınız oturum açtığında hediye kutusu ile karşılaşacak.

Fortnite Hediye 2

Önemli Bilgiler

Bir içeriği hediye etmeden önce yapmanız gereken birkaç şey var:

  • Hesabınızda Çok Aşamalı Kimlik Doğrulaması’nın etkin olduğundan emin olun
  • Birine hediye yollayabilmek için o kişiyle en az 48 saattir arkadaş olmanız gerekecek.
  • 24 saatlik süre zarfında toplamda en fazla 3 kere hediye verebileceksiniz.
  • Satın alınmış olan hediyeler iade edilemez.
  • Yalnızca içerik mağazasında o anda bulunan içerikleri hediye edebileceksiniz.

Size hediye alınmasını istemiyor musunuz? Oyunun içindeki Hesap Ayarları’ndan hediye almayı devre dışı bırakabilirsiniz. Unutmayın, bu hediye dönemi yalnızca bir hafta sürecek, o yüzden fırsatınız varken bir göz atın.

Ayrıca söylemeden geçmeyelim, iOS cihazlar üzerinden hediye alışverişi yapılamayacak çünkü Apple’ın politikaları buna izin vermiyor.

Total
0
Shares
İlgili İçerikler