Forza Street çıkış tarihi belli oldu: Yarışa hazır mıyız?

Efsane yarış oyunu mobil platformlara geliyor. Üstelik lansmana özel hediyeler de verilecek.
forza street

Forza Street, Microsoft ve Turn 10 Stüdyoları tarafından mobil platformlar için geliştirilen bir yarış oyunu. Kendisini zaten PC versiyonları ile yakından tanıyoruz. Forza yarış oyunu heyecanının Android ve iPhone (iOS) telefonlara ne zaman geleceği de belli oldu. Heyecanın başlamasına çok az kaldı.

Forza Street çıkış tarihi ne zaman?

Oynaması ve indirmesi tamamen ücretsiz olacak oyunun çıkış tarihi dün gece Microsoft tarafından açıklandı. Microsoft’un büyük önem verdiği mobil yarış oyunu, önümüzdeki ay Android ve iOS telefonlara gelecek. Lansman ayı için oyunu indiren ve oynayan herkese özel araba ve kredi içeren bir Kurucuların Paketi verilecek.

forza street indir
Oyunculara verilecek olan pakette çok özel bir araba olacak.

2017 Ford GT ve bolca da kredi içeren bu hediye paketini alan oyuncular, Forza Street’in araba açma ve özelliklerini yükseltme dünyasına “Merhaba” diyecek. 5 Mayıs tarihinde hem Android hem de iOS için çıkacak oyuna ön kayıt işlemi de yaptırabilirsiniz. Ön kayıt sadece Android platformunda var. iOS sürümü henüz ön kayıt işlemi için hazır değil. Kurucuların Paketi ise 5 Mayıs ve 5 Haziran tarihleri arasında oyuna girenlere verilecek. Bu güzel hediyeleri kaçırmamak için ön sipariş vermeyi veya belirttiğimiz tarihler arasında oyuna giriş yapmayı unutmayın.

Oyun hakkında neler biliyoruz?

Oyunun trailer videosuna baktığımızda aslında grafik olarak bizi iyi bir oyunun karşılayacağını söyleyebiliriz. Yarışlarda son model yarış arabaları olacağı gibi klasik arabalar ve efsaneleşmiş arabalar da olacak. Ayrıca Forza Street’in olmazsa olmazı nitro güçlendirmesi gibi özel güçlendirmeler de olacak. Özellikle 1967 model Chevrolet gibi klasik arabaların cep telefonlarımıza kadar gelmesi bizi heyecanlandırdı dersek yanlış olmaz.

Oyun içerisinde bir araba mağazası ve bir de garajımız olacak. Araba mağazasında tüm araçları satın alabileceğimiz gibi bu satın alımları oyun içi parayla veya gerçek parayla da yapabileceğiz. Ayrıca araçların performansı da modeline göre değişiyor. Kimisi tamamen spor araba kimisi de cadde yarışları için uygun araba olacak. Ancak yine de hepsinin modellemesi ve kalitesi çok yüksek görünüyor. Oyunda ayrıca seviyemiz de olacak. Oyunda yer alacak 62 araba seviyelerimize göre açılabilir. Bu konuda net bir bilgi paylaşılmadı. Ücretsiz oynanabilse de, en iyi arabalara ulaşmak için çok yarış yapmamız gerekebilir. İsteyen de mağazadan gerçek parayla alabilir. Bakalım 5 Mayıs’ta bizleri neler bekliyor?

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts