Forza Street mobil versiyonunun çıkış tarihi belli oldu!

Forza Street Mobil versiyonu çıkış tarihi belli oldu. Ayrıca yarış oyunu severler için küçük bir süprizde yapılacak.
Forza Street Mobil

Forza Street Mobil versiyonu çıkış tarihi belli oldu. Ayrıca yarış oyunu severler için küçük bir süprizde yapılacak. Microsoft’un oyun sektörüne girdiği günden beri en sevilen serisi Forza oldu. Özellikle grafikleriyle PC versiyonunda tüm oyuncuların gözdesi olan oyun için bir sürprizimiz var. Oyuna çapraz platform desteği geliyor. Yani artık oyunu hem PC üzerinden hemde mobil üzerinden rahatlıkla oynayabileceksiniz. Microsoft oyunun çıkış yapacağı tarihi oyuncular için duyurdu.

Forza Street Mobil Versiyon Çıkış Tarihi

Forza serisini mobil oyun dünyasına katacak olan Forza Street’in ne zaman çıkış yapacağı konusunda detaylar belli oldu. Microsoft tarafından yapılan saçıklamaya göre oyunumuz 5 Mayıs 2020 tarihinde hem App Store hem de Play Store üzerinden indirilebilecek. Ayrıca Forza Street sadece mobil dünyada yer almayacak çünkü çapraz platform desteği eklendi. Çapraz platform desteği sayesinde hem PC üzerinden hem de mobil üzerinden rahatlıkla oynayabileceğiz.

Forza Street
Forza Street

Grafikleri sayesinde oyuncuları büyüleyen Forza Street oyununda arabaları modifiye edebilir, birincil şahıs modunda mükemmel yarışlar yapabilir ve kendi pistimizi kendimiz hazırlayabiliriz. Oyun Miami şehrinde geçiyor ve hikaye tabanlı da oynanabiliyor.

Forza Street Mobil Multiplayer modu etkinleştirildi

Forza Street oyununa dileyen herkes Play Store veya App Store üzerinden ön kayıt yaptırabilir. Oyuncuları sevindirecek bir haberimiz daha var. Forza Street, en son aldığı güncelleme ile birlikte multiplayer modu eklendi. Bu mod sayesinde dilediğiniz kişi ile birlikte 1vs1 yarışabilirsiniz. Mükemmel grafikleri ile oyunun sizi büyüleyeceğinden emin olabilirsiniz. Oyunun gerçekçiliği sayesinde en yeni araba modelleri de oyunda sizlerle beraber olacak. Şimdiden oyunu sabırsızlıkla bekliyoruz.

İlk ay indiren herkes ödüller kazanacak

Forza Street’i çıktığı ilk aydan itibaren indiren herkes 2017 model Ford GT aracına sahip olacak. Ödüller bu kadarla da kalmayıp bir miktar oyun içi para da verilecek. Bu yüzden oyunu ilk çıktığı ay içerisinde indirmenizi tavsiye ederiz. Sonrası için herhangi bir hediye olmayacak. Mobil oyun sektörünün çok hızlı şekilde yükseldiği bu dönemde piyasaya sürülecek olan oyun birçok oyuncunun ilgisini çekeceğe benziyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler