Free Fire Moco etkinliği başlıyor!

Moco: Uyanış
Moco: Uyanış etkinliği başlıyor!

Free Fire, Moco karakterine yeni etkinlik düzenliyor. Etkinlik boyunca çeşitli kozmetikleri ödül olarak kazanabilirsiniz.

Dün sizler için Eylül ayı Free Fire Redeem Kodlarını derlemiştik, bugün ise Free Fire’ın yeni bir içeriği olan Moco: Uyanış etkinliklerini sizlere sunuyoruz.

Free Fire‘ın daha önce karakterlere özel olarak düzenlediği etkinlikler gibi Moco Rebirth etkinliğinde de çeşitli ödüller bizleri bekliyor olacak. Moco’nun Tavası ve Siber Korsan Yağma Sandığı kazanabileceğiniz kozmetik ödülleri arasında. Etkinlikle ilgili daha fazla detay ve kazanabileceğiniz daha birçok ödül için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Giriş yapın ve Moco ile oynayın!

Moco: Uyanış
Resim, resmi Free Fire Facebook sayfasından alınmıştır.

13 Eylül – 17 Eylül tarihleri arasında Moco’nun Tavası‘nı ve Siber Korsan Yağma Sandığı‘nı oyuna giriş yapıp Moco karakteri ile oynayarak kazanabilirsiniz. “Ama benim Moco karakterim yok :(” diyenleri de Free Fire duymuş ve bu tarihler arasında oyuna ilk giriş yaptığınızda sizlere etkinlik görevlerini tamamlayabilmeniz için 7 günlük Moco karakteri vermeyi çözüm olarak sunmuşlar. Etkinlikte istediğiniz oyun modunda oynayarak ödüllerinizi alabilirsiniz.

Moco karakteriyle oynadıkça hangi ödülleri kazanırsınız?

  • Giriş – 7 günlük Moco karakteri
  • Moco ile 1 maç oynamak – Evrensel Parçacık x200
  • Moco ile 3 maç oynamak – Oyun-içi bonus x1
  • Moco ile 6 maç oynamak – Siber Korsan Yağma Sandığı

Peki etkinlikteki ödüller bunlarla bitti mi? Tabi ki bitmemiş. 12 Eylül ile 21 Eylül tarihleri arasında oyuna sadece giriş yaparak da birçok ödül kazanabiliyorsunuz.

Giriş yapma ödülleri:

  • 1 gün giriş yaparsanız – Diamond Royale Voucher
  • 3 gün giriş yaparsanız – Weapon Royale Voucher
  • 5 gün giriş yaparsanız – 3x UMP Silah Kasası
  • 7 gün giriş yaparsanız – Moco’nun Tavası
Moco: Uyanış

Bu iki etkinlik de aslında tamamlaması oldukça olan etkinlikler. Ayrıca tüm ödülleri almak için de öyle çok bir zaman harcamanıza gerek kalmıyor. Bunların yanında Free Fire’ın Moco: Uyanış ayına özel farklı etkinliklerin de oyuna eklenebileceği söyleniyor. Bu tarz yeniliklerden haberdar olmak için Mobidictum‘u takipte kalabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts