Game of Thrones Beyond The Wall iOS’ta bir gün önce çıkacak

Game of Thrones Beyond The Wall, 2 Nisan’da iOS’a, 3 Nisan’da da Android telefonlara gelmeye hazırlanıyor.
Game of Thrones Beyond The Wall

Gelmiş geçmiş en popüler TV dizilerinden bir tanesi olmayı başaran GoT, geçtiğimiz sene yayın hayatına son vermişti. Ancak Westeros’ta geçen hikâyeler yoluna oyun dünyasında devam ediyor. Yeni oyununu çıkarmaya hazırlanan ekip Game of Thrones Beyond The Wall oyununu 3 Nisan’da yayınlayacak.

Game of Thrones Beyond The Wall

2011 yılında yayın hayatına başlayan Game of Thrones, geçtiğimiz sene hayranlarını büyük bir hayal kırıklığına uğratan bir final yapan dizi, yoluna yeni yapımlar ile devam edecek. Getireceği yeni dizilerle birlikte genişleyecek olan GoT, yeni oyunlar çıkarma planı da yapmış bulunmakta. Oyun geçtiğimiz günlerde iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlar için yayınlandı. Oyun yapımcılarının odaklandığı durumlar şu şekilde;

  •  Kahramanları toplamaya
  • Takım temelli taktik savaşları
  • Özel etkinliklere
  • ”PvP” olarak adlandırılan oyuncuların kendi aralarındaki savaşlara
Game of Thrones
Tormund, Daenerys Targaryen, Jon Snow

Televizyon dizisinin 48 yıl öncesinde geçen bu oyunda dövüşler sıra tabanlı bir stratejik sisteme sahip. Ayrıca oyundaki her karakterin farklı özellikleri bulunuyor. Savaşları kazanmak için ise çeşitli taktiklerden, yükseltmelerden ve kahramanların özelliklerinden faydalanmak gerekiyor.

Bunların yanı sıra mobil oyunda, dizi de sevilen karakterler olan Jon Snow, Daenerys Targaryen, Jaime Lannister, Melisandre ve Tormund Giantsbane gibi karakterlerin farklı kostümlerini oyun içerisinde toplayabiliyorsunuz.

Eğer ki Game of Thrones’u özlediyseniz Beyond The Wall’u indirebilirsiniz. Yaklaşık olarak 1.4 GB gibi bir depolama alanı kaplayan Game of Thrones Beyond The Wall‘u App Store’dan indirebilirsiniz. Android sürümü daha yayınlanmamış olsa da Google Play Store üzerinden oyuna ön kayıt yaptırabilirsiniz.

GoT
GoT Beyond the Wall Ön Kayıt Ödülleri

Game of Thrones Beyond The Wall Ön Kayıt Ödülleri

Geliştirici ekip GoT Beyond The Wall oyununa ön kayıt yaptıran oyunculara hediyeler verecek.

  • 1,5 milyon ön kayıt için 10 Oyma Glif
  • 2 milyon ön kayıt için 90 adet Jon Snow The Old Bear parçası
  • 3 milyon ön kayıt için 100 Jon Snow The Old Bear parçaları
  • Tüm kayıtlı oyuncular ayrıca 10.000 bakır peni, 10 Jon Snow parçası ve Vale Şövalyesi alacak

GoT Beyond The Wall’da herhangi bir aksilik yaşanmaması durumunda iOS için 2 Nisan, Android için 3 Nisan’da indirilebilecek.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler