Game of Thrones Conquest 50$’lık Paket Dağıtıyor!

Game of Thrones Conquest

Game of Thrones Conquest’e Ön Kayıt Yap 50 Dolarlık Oyun İçi Hediyeni Kap!

Game of Thrones dizisinin son sezonu için elde ettiğimiz acı dolu 18 aylık beklemenin ardından Warner Bros, Game of Thrones Conquest için ön kayıtlar açarak en azından acıyı biraz hafifletmeye çalışıyor.

Game of Thrones Conquest şu anda Filipinler, Türkiye, Danimarka ve Endonezya’da iOS cihazlar için App Store’da piyasaya sürülüyor.

Hemen oyuna kısaca değinelim: Oyunda, yeni evinizin başı olarak kollar alıp eğitmeniz, kaynak toplamanız, güçlü ittifaklar kurmanız ve düşmanlarınızı Demir Taht yolunda fethetmeniz gerek. Burası Yedi Krallık! Bu yüzden her adımında sırtınıza bıçak yememek için arkanızı kollayın.

Wildfire ile doldurulmuş bir kileriniz yoksa, binalarınızı inşa etmek gibi şeyleri taktiksel olarak düşünmeniz gerekir. Eğer Filipinler, Türkiye, Danimarka veya Endonezya’daysanız, App Store’da oynaması ücretsiz olan bu oyuna göz atmayı unutmayın. Eğer değilseniz, ancak indirmek istiyorsanız, yabancı bir iTunes hesabı oluşturabilirsiniz.

Oyun henüz cilalanmış olmadığını, birkaç oyuncunun yükleme süresi ve oyun içi performansı hakkında şikayetçi olduğunu unutmayın.

Oyunu sevdiyseniz ve anlaşma kulağa hoş geliyorsa resmi web sitesinden ya da App Store veya Google Play Store üzerinden önceden kayıt olmanız gerekmektedir. Ön kayıt yaptırmak size 50 $ değerinde bir ‘Savaşa hazırlık’ paketi kazandıracak.

Daha fazla haber için bizi sitemizden ve Facebook sayfamızdan takip etmeyi unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler