Game of Thrones Oyunlarına Yeni Bir Soluk Geliyor

game of thrones

Game of Thrones konseptiyle ortaya çıkan birçok oyun eleştirildi, yerden yere vuruldu, neredeyse tamamı oyuncuların büyük bir bölümünün ilgisini çekmedi. Yakın dönemde oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanan Game of Thrones: Beyond the Wall, George R. R. Martin‘in enfes kitap serisi ve HBO‘nun milyonları ayağa kaldıran dizisi Game of Thrones konseptli oyunlara yeni bir soluk getirebilir. Hedef büyük, şimdilik paylaşılan bilgiler de bizleri heyecanlandırmaya yetti!

Şimdilerde tanıtımlarına devam eden ve yakın dönemde Android ve iOS kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanan GoT: Beyond the Wall, adından da anlaşılacağı üzere kale savunması üzerine kurulu. Oyunda kostümlerini toplayabileceğiniz karakterlerin yelpazesiyle diğer yapımlara göre daha geniş gibi duruyor. Jon Snow, Daenerys Targaryen, Jaime Lannister, Melisandre ve Tormund Giantsbane oyunun kapsamına giren karakterler arasında yer alırken; yapımın ilerleyen tarihlerde daha fazla karakter ile oyuncuların karşısına çıkacağı düşünülüyor.

Beyond the Wall’da Night Watch‘lardan biri olacağız ve kaleyi kontrolümüz altında tutmaya çalışacağız. Gelen ordularla, savunmayı zorlaştıracak etmenlerle çarpışacak, Westeros‘un her yerinden birlikler toplayıp taktiksel hamleler ile hakimiyetimizi sürdürmeye çalışacağız. Savaş kompozisyonları, hareket kombinasyonları ve çok daha fazlası düzenlenebilir olacak ve bu sayede kendi savaş taktiklerimizi ortaya çıkarıp daha eğlenceli bir oyun deneyimi yaşayabileceğiz.

Game of Thrones: Beyond the Wall henüz çıkışını yapmadı. Yakın tarihte oyuncularla buluşmaya hazırlanan bu yapım, şimdilerde ön kayıt sürecinde. Oyunun resmi internet sitesine giderek ön kaydınızı yaptırabilir ve oyunun çıkmasıyla birlikte ayrıcalıklı birçok şeyden faydalanabilirsiniz. Ayrıca verilen bilgilere göre bu yapımı telefonunuza indirmek için herhangi bir ücret ödemenize gerek olmayacak. Oyun içinde -henüz tam olarak netleşmeyen- birçok öğe ise satın alınabilir durumda olacak.

game of thrones

Hatırlayacağınız üzere dünyanın en çok bilinen fantastik maceralarından Game of Thrones için biz de bir içerik oluşturmuş ve sizlerle birkaç oyun ve uygulama önermiştik. Son sezonu epey eleştirilen, adeta yerden yere vurulan bu yapımın son sezonu öncesinde bir liste hazırlamıştık. GoT üzerine oluşturduğumuz içeriklere ve rehberlere de sitemizde minik bir arama yaparak ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts