GameFest 2017’nin Detayları Açıklandı

gamefest 2017, gamefest 2017 takvimi

İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Kulübü’nün organize ettiği GameFest 2017’nin detaylı programı açıklandı.

Daha önce genel bir program takvimi sunan Bilgisayar Kulübü, şimdi de programın tüm detaylarını, program için oluşturulan Facebook grubu üzerinden takipçileriyle paylaştı. 3-4-5 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü Ali Rıza Berkem konferans salonunda düzenlenecek olan bu etkinliğe, Mobidictum adına Batuhan Avucan da katılacak.

GameFest 2017’nin etkinlik sayfası için tıklayın.

3 Mayıs’ta OyunDer’in kurucusu Tansu Kendirli ile başlayacak olan GameFest 2017, GPAY’den Hanza Sönmez ve Tolgun Albay ile devam edecek. Günün ilerleyen saatlerinde Gamecell Hive’den Batuhan Ayırtman’ı dinleyecek olan dinleyeciler Ayırtman’dan sonra da YouTuberlar Dost Kayaoğlu, Çağlar Avcıl ve Talha Aynacın’ı sahnede görecekler.

Etkinliğin ikinci günü olan 4 Mayıs’taysa ilk olarak Mobidictum’dan Batuhan Avucan sahnede olacak. Avucan’dan sonra sahne developer’lar Ömer Çıtak ve Mustafa Yılmaz’ın anlatıları dinlenecek. Günün üçüncü konuşmasında LoL GG ile yeni maceralara çıkan Turushan Aktay konuşacakken, Aktay’dan sonra Galakticos isimli espor takımından Ali Güven ve Okan Vatansever’in konuşmalarının ardından gün tamamlanacak.

GameFest 2017’nin son günü Gamelab’ten Noyan Culum ile başlayacak. Culum’un ardından OyunGezer’den Serpil Ulutürk ve Ömer Aldağ’ın konuşmaları dinlenecekken, bu ikilinin ardından Netmarble ekibinden Buğrahan Göker sahnenin sahibi olacak. Günün dördüncü konuşmasında HWA Gaming’in yöneticisi Kudret Çoruk sahnede yerini alacak. GameFest 2017, espor oyuncusu Thaldrin ve yayıncı Theokoles’in konuşmalarıyla son bulacak.

GameFest 2017 Takvimi

gamefest 2017, gamefest 2017 takvimi

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts