Gameloft’un Yeni ‘Ücretsiz’ Oyunu Iron Blade, iOS ve Android’de Yayınlandı!

Iron Blade iİleZaferin Tadına Var
Iron Blade iİleZaferin Tadına Var

Gameloft, kısa süre önce PC platformu için çıkardığı Iron Blade – Ortaçağ Efsanesi’ni, iOS ve Android platformları için ücretsiz olarak yayınladı. Muhteşem bir ortaçağ hikayesi bizleri bekliyor!

Mobil oyunlar denildiğinde akıllara ilk gelen firmalardan olan Gameloft, yeni ücretsiz oyununu yayınladı. Iron Blade – Orta Çağ Efsanesi ismi ile çıkan RPG tabanlı oyun, Windows PC’nin ardından Android ve iOS platformları için de çıkışını gerçekleştirdi.

Iron Blade iİleZaferin Tadına Var
Iron Blade iİleZaferin Tadına Var

Iron Blade – Orta Çağ Efsanesi, başarılı bir hikaye ve sağlam bir oynanış ile birlikte geliyor. Aksiyon RPG özellikleri taşıyan oyunun tamamen ücretsiz olması da, oyuna ilginin çok büyük olmasını sağlıyor. Oyunda tapınakçıların üyeleri olacak oyuncular, Şeytan Lord Baat tarafından açığa çıkarılacak şeytani güçleri yenmeye çalışacaklar.

 

Avrupa manzarasında geçen Iron Blade – Orta Çağ Efsanesi, İskoçya’daki ölü orduları yenerek Transilvanya’daki vampirlerle yüzleşmenizi sağlayacak. Özellikle ortaçağı seven oyuncuların bu oyunu fazlasıyla beğeneceğini düşünüyoruz.

 

Ortaçağ Avrupasını Kurtar!
Ortaçağ Avrupasını Kurtar!

Iron Blade – Orta Çağ Efsanesi’nde saha kaynakları bulunacak. Kale savunmanızı geliştirerek iblislere karşı savaşırken, etki alanınızı korumaya çalışacağınız kale yükseltmeleri ve özel birimlerin kilidini açabileceksiniz. Bu tarz ücretsiz oyunlarda gördüğümüz gibi oyun içi para bulunuyor. Eğer isterseniz özel birimleri para vererekten satın alabilirsiniz.

Yüzlerce Silah ve Zırh
Yüzlerce Silah ve Zırh

Yüzlerce çeşit silah ve zırh ile  birlikte savaşacağınız oyunda,  oyuncular kısıtlı kaynaklar için birbirine saldırabilecekler. İlk izlenimimiz bu oyun Gameloft’un yaptığı en başarılı işlerden birisi olmaya aday. Ücretsiz olarak sunulması ve çoklu platform desteği de önemkli bir avantaj.  Bilinmesi gereken bir diğer önemli husus ise diğer pek çok oyunda olduğu gibi bu oyunda da oyuncular  gerçek para ile sanal öğeler satın alabilir ve oyunda hızlıca yükselebilir. Oyunun reklam içerdiğini de unutmayalım.

 

Oyuna Google Play için buradan App Store için buradan ulaşabilirsiniz…

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler