Gangstar New Orleans Yayınlandı

Gangstar New Orleans
Gangstar New Orleans Çıktı!

GTA ile benzerliği dikkati çeken açık dünya mobil oyunu Gangstar New Orleans yayınlandı!

Gangstar New Orleans
Gameloft Gangstar New Orleans İle Suç Dünyasının Yeni Efsanesini Arıyor! Haydi Maceraya Dahil Ol…

Gameloft tarafından çıkartılan Gangstar New Orleans, popüler oyun GTA benzeri aksiyon / macera türünde yer alan bir açık dünya mobil oyunu.

Mobil oyun dünyasının güçlü isimlerinden Gameloft  birkaç yıldır mobil oyuncular için Gangstar New Orleans oyununu geliştirmekte. Serinin yeni oyunu Gangstar New Orleans ücretsiz olarak hem Android, iOS ve Windows PC’ler için yayınlandı. Oyun yukarıda da belirttiğimiz üzere popüler oyun GTA ile oldukça benziyor.

Daha önce deneme amacıyla kısıtlı bölgeler için çıkış yapan Gangstar New Orleans oyunu artık Türkiye dahil pek çok ülkede de indirilebiliyor. Ücretsiz olan oyunda uygulama içi satın alma yöntemiyle pek çok oyun içi nesneyi satın alabiliyorsunuz. Yine de para harcamadan da oyunun tadını çıkarmanız mümkün.

Gangstar serisinde yer alan diğer oyunlar gibi birbirinden heyecanlı ve tehlikeli görevleri bir solukta gerçekleştireceksiniz.  Önceki oyunlara oranla oldukça  gelişmiş grafiklere sahip.

Açık dünya aksiyon-macera serilerinin standartlarını belirlediğini iddia eden Gameloft bu oyun ile oldukça iyi bir iş çıkartmış. Amerika ‘nın suç başkenti olarak adlandırılan gizemli şehir New Orleans ‘ta geçen oyunda suç dünyasının efsanesi olmaya çalışacaksınız. Bu yolda önünüze geleni ezebilir ya da öldürebilirsiniz. Motorsiklet çeteleri, yolsuz polisler ve New Orleans tarihinin önemli bir parçası olan Voodoo Rahipleri oyun boyunca uğraşmanız gereken engeller arasında yer alacak.Şehrin aksiyon dolu, capcanlı atmosferinde kendinizden geçeceksiniz.

Fransız semtinden, gizemli bataklığa New Orleans kentinin keyfini çıkaracaksınız.

Oyun bir açık dünya oyunu bununla beraber kendi çetenizi kurabilir mahalle savaşlarına katılabilirsiniz. Oyun içinde ki karakterinizi istediğiniz gibi kişiselleştirmenizde mümkün. Bunun için pek çok kıyafet, aksesuar, silah ve araç oyun içinde yer almakta ve ilerleyen dönemde gelecek güncellemeler ile seçenekler zenginleşecek.

GvG yani Gangster ve Gangster özelliği ile diğer oyuncular ile düelo yapabilecek, en iyi kimmiş gösterebileceksiniz.

Gangstar New Orleans’a Android için buradan, iOS içinse buradan ulaşabilirsiniz.

Oyunun web sitesine ve Gameloft ‘a ulaşmak içinse buraya tıklayınız.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts