Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition’ın fiyatı ceplerimizi yakabilir

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition bir perakende sitesinde satışa sunuldu. Seri konsollarda 70 sterline mal olabilir.
Grand Theft Auto: The Trilogy - Definitive Edition Cover
Grand Theft Auto: The Trilogy – Definitive Edition fiyatlandırması cebimizi yakabilir

Uzun süredir söylentileri dolaşan ve yakın zamanda onaylanan Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition, çevrimiçi bir perakende sitesinde satışa sunuldu. Eğer fiyat doğruysa yenilenen seri konsollarda 70 sterline mal olabilir.

Oyunun Xbox Series X | S ve PS5 sürümleri 69,99 £ (5,14 £ indirimle), Nintendo Switch, Xbox One ve PS4 sürümleri de 59,99 £ (5,14 £ indirimle) fiyatla listelendi.

Oyunların orjinal sürümlerinin mağazalardan kaldırılacağı doğrulandı.

Remaster koleksiyonu kısa süre önce Rockstar Games tarafından onaylandığında, yukarıdaki konsollar ve PC için bu yıl içinde çıkacağı, mobil sürümlerinin de 2022’de çıkacağı açıklandı.

Listeleme yapılan fiyatlar her ne kadar resmi fiyatlar olmasa da tavsiye edilen satış fiyatının üzerinde olma olasılığı var. Rockstar Games bu oyunları daha düşük fiyatlardan satışa sunabilir.

Sonuç olarak fiyatların tam olarak doğru olduğunu söylememiz yanlış olur, ama yine de eğer bu fiyatlardan çıkacak olursa kur farkından dolayı özellikle konsollarda astronomik sayılara ulaşacak. Oyunun Steam’e değil de Rockstar Games Launcher’a çıktığını da göz önünde bulunduracak olursak herhangi bir yerel fiyatlandırmanın yapılmayacağını da söyleyebiliriz.

Rockstar, üçlemenin fiyatını ve çıkış tarihini henüz açıklamamış olsa da GTA III, Vice City ve San Andreas’ın eski sürümlerini çevrimiçi mağazalardan kaldıracağını doğruladı.

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili İçerikler