Grim Soul 2.9.0 Güncellemesi

grim soul 2.9.0 güncelleme detayları
Grim Soul 2.9.0 Güncelleme Detayları

Grim Soul 2.9.0 güncellemesi yayınlandı. Yeni güncelleme ile birçok yeni içerik oyunda yerini aldı.

Grim Soul 2.9.0 Güncellemesi ile neler değişti?

Lubenia’nın üç güçlü kültünden hangisini seçeceğinize karar verme zamanı geldi. Veba Tanrısı, İsimsiz Tanrı ve Harat’ın öğrencileri gölgelerden doğdu ve Sürgünler artık güçlü bir Koruyucunun lehine kazanma fırsatına sahipler. Ancak tarafların kendi aralarında kan davası yaptığını unutmayın.

Grim Soul 2.9.0
Grim Soul 2.9.0 güncellemesi yayınlandı.

Bir Tarikat Seçin

Kuzgunlar şimdiden elçiler ile Grim Soul dünyasının en güçlü kuvvetine katılma davetleriyle gizli mesajlar gönderiyorlar. Bir seçim yapmanız gerekiyor ve üç tekliften birini kabul etmeniz gerekiyor. Bir müttefik seçtikten sonra o andan itibaren diğer tarikatlara artık düşman olduğunuz bildirdiğiniz anlamına geliyor. Harat’ın Işığının ihtişamı, Veba Tanrı’nın belasının gücü mü, yoksa Adsız Tanrı şeklinde ölümün himayesi mi? Gerçekten zor bir seçim. Bunu kolaylaştırmak için, olaylara pratik bir bakış açısıyla bakalım: Koruyucular hangi ödülleri vaat ediyor?

Grim Soul Birlik ödülleri
Grim Soul Birlik Ödülleri
  • Veba Tanrısı (The Plague God): Veba Tanrısı, hastalıktan ve zehirin efendisidir ve güneydeki armağanlarıyla belirli öğrencileri kutsar.
  • Harat: Harat’ın Işığı savaşta koruma ve ihtiyaç anında kutsama verir.
  • İsimsiz Tanrı (The Nameless God): Ölüm herkes için geliyor. Ama İsimsiz Tanrı’nın seçtikleri listenin en altında.

Yeni Seviyeler ve Özveri Puanları

Karakterlerin 200. seviyeye ulaşması artık mümkün. Olduktan sonra deneyim yine önemli olacak çünkü daha yüksek seviyedeki karakterler daha fazla Adanmışlık Puanı kazanabilir, yani bir Koruyucu’dan daha fazla yetenek öğrenebilirler. Koruyucu yetenekler, takipçilerine verdikleri Tanrıların gücünün bir parçasıdır. Bu yetenekleri elde etmek için, birliğinizin rahip yardımcılarını düşman saldırılarından koruyarak Adanmışlık Puanları kazanmalısınız.

Grim Soul Koruma Savaşları
Grim Soul Koruma Savaşları

Birlikler arasındaki kavgalar bazen 1-5 kafatası bölgesinde meydana gelebilir. Sürgünlerin bu türden daha fazla olayla karşılaşabilmeleri için karakter seviyelerini yükseltmeleri gerekiyor. Ancak müttefik rahip yardımcısını kurtarmak daha zor hale gelecek ve savaşlar daha fazla kafatası olan yerlerde ortaya çıkar. Seçilen birliğin rahibini koruyarak bir Adanmışlık puanları alacaksınız. Bağlılık Puanları, seçtiğiniz Koruyucu’nun yetenek ağacındaki yetenekleri öğrenmek için kullanılabilir. Toplamda 12 yetenek mevcut.

Harat, aktif bir yeteneği anında şarj etme, St.Peter’in Tentürünü kullandıktan sonra dokunulmazlık, yükseltilmiş bir simya becerisi ve çok daha fazlası gibi faydalı pasif yeteneklere sahiptir.

Veba Tanrısı bıçağınızı çürüme gücü, vücudunuz çeviklik ve şifa gücü olan sıradan yağmur ile donatacak ve aynı zamanda kahramanca modda rastgele değiştiricileri değiştirme yeteneği verecektir.

İsimsiz Tanrı‘yı ​​seçerseniz, ölüm müritlerinin geceleri en güçlü olduğunu öğreneceksiniz. Karanlık Teklif etkinliğinde daha cömert ve sık hediyeler ve bir öldürmeden sonra sağlığı geri kazanma yeteneği bu Koruyucuyu düşünmek için oldukça iyi nedenler arasında.

Grim Soul 2.9.0 Güncellemesi Harat
Grim Soul Harat Yetenekler

Dikkatli olun: Acolytes güçlüdür ve dövüşün yerini yeterince hızlı bulamazsanız bu savaşlar oldukça hızlı bir şekilde sona erebilir. Geç kalırsanız ve müttefikinizin soğuk cesedinden başka bir şey bulamazsanız, diğer iki öğrenci önce size saldırmaz; bunun yerine, sizi kendi taraflarına çekmeye çalışırlar. İntikamla kazanılacak hiçbir şey olmadığı için silahlarınızı onlara harcamayın pek bir anlamı yoktur: Onlara saldırdığınız için Adanmışlık Puanları veya değerli kupalar kazanmazsınız.

Ve son olarak: daha sonra fikrinizi değiştirirseniz her zaman farklı bir birlik seçebilirsiniz. Bunu yapmak için Sıfırla düğmesini kullanarak farklı bir tane seçin, bu size büyük bir ruh kırığı torbasına mal olacak. Eski Koruyucunuzla kazandığınız Adanmışlık Puanları yanınızda kalacaktır. Ayrıca, ruh kırıkları için yetenekleri geri alma seçeneğiniz de var.

Grim Soul Mağaza
Mağazada 4 gün boyunca geçerli birçok fırsat bulunuyor.

Mağaza

Oyun mağazasında büyük fırsatlar başladı! Oyun ögelerini güzel bir indirimle satın almak için güncellemenin yayınlanmasından itibaren 4 gününüz var.

Grim Soul 2.9.0 Güncellemesi
Yulaf yoğun istek üzerine tekrar satın alınabilecek.

Diğer Değişiklikler

  • Yulaf paketleri popüler talep üzerine mağazaya geri döndü.
  • Veba Doktoru Etkinlik Seti artık mevcut değil, ancak maskeyi Yas Tutucular’ın hazinesinde bulabilirsiniz.
  • Son olarak artık madeni para ve ruh taşı harcamak yerine reklamları izleyerek üretimi hızlandırabilir ve bir karakterin görünümünü ve pasif becerilerini değiştirebilirsiniz.

Yeni gelen güncellemenin tüm detayları bu kadardı. Sitemizde Grim Soul hakkında birçok içerik bulunuyor. Dilerseniz onlara da göz atabilirsiniz. Bunun yanında yeni gelecek olan içerikleri de kaçırmamak için Mobidictum’u takip edip, bildirimi açmayı unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts