Hadi Bilgi Yarışması 30 Bin TL Dağıtıyor!

Hadi Bilgi Yarışması

Hadi Bilgi Yarışması 30 Ağustos’ta 30 Bin TL Dağıtıyor!

Yerli mobil canlı yarışma programı olan Hadi Bilgi Yarışması, Türkiye’nin iletişim ve yaşam platformu BiP ile yapmış olduğu iş birliği ile katılımcılara yeni bir sürpriz hazırladı. 30 Ağustos Zafer Bayramı BiP özel yayınında, şimdiye kadar olan en yüksek ödül 30 bin TL dağıtılacak.

Kısa zamanda pek çok kullanıcıya ulaşan bilgi yarışması Hadi, sürprizlerine devam ediyor. Mobil cihazlar üzerinden oynanabilen ve canlı yayınlanan para ödüllü yarışma uygulaması Hadi’nin her geçen gün kullanıcı sayısı artmakta. Her gün canlı yayınlanan Hadi’nin 26 Ağustos akşam yayıında bir rekor kırıldı. 20 bin lira para ödülünün dağıtıldığı yarışmada, 400 bin kişi aynı anda yarıştı ve soruları yanıtlamaya çalıştı.

Bu zamana kadar 450 bin türk lirasının üzerinde para ödülü dağıtan yarışma uygulaması Hadi, kullanıcılarına bir sürpriz daha yaparak BiP ile yaptığı iş birliği ile 30 Ağustos Zafer Bayramı için özel olarak hazırlandı. Zafer Bayramı BiP özel yayınında, şimdiye kadarki en yüksek ödül olan 30 bin TL dağıtılacak. Bu para ödülü 10 saniyelik süreler boyunca 12 soruyu doğru yanıtlayanlar arasında paylaşılacak.

BiP’ten Herkese Joker Hakkı ve İpucu Hediye

Turkcell BiP
Turkcell’den Zafer Bayramı Sürprizi

Türk mühendislerce geliştirilen BiP’in keşfet kategorisi altında yer alan “Hadi Bilgi Yarışması” kanalını takip eden kullanıcılar, yarışmaya diğer kullanıcılara oranla biraz daha avantajlı başlayacak. Büyük ödüllü yarışma için herkes, BiP Hadi Bilgi Yarışması kanalından 30 Ağustos gününe özel joker hakkı alabilecek ve sadece BiP’e özel ipucunu Türkiye’nin arama moturu Yaani ile araştırılıp yanıtını bulabilecek. Bugüne kadar 1,5 milyon joker dağıtan yarışmaya katılıp ödülleri kazanabilmeniz için BiP kullanıcısı olmanız yeterli.

BiP ve Hadi uygulamaları App Store ve Google Play Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirilip kullanılabilir.

Zafer Bayramı’nda BiP’te Aramak ve Görüntülü Konuşmak Ücretsiz

Zafer Bayramı’na özel BiP sürprizleri sadece bunlarla sınırlı değil. Turkcell kullanıcıları 30 Ağustos tarihinde BiP üzerinden, internet paketlerinden veri harcamadan sevdikleriyle gün boyu ücretsiz bir şekilde mesajlayıp, sesli veya görüntülü görüşme yapabilecekler. Dünya genelinde 25 milyondan fazla kullancısı olan uygulama getirdiği yeniliklerle ger geçen gün daha da gelişmeye devam etmekte.

BiP Messenger’ı Apple Store’dan indirmek için tıklayın.

BiP Messenger’ı Google Play Store’dan indirmek için tıklayın.

Hadi Bilgi Yarışması’nı Apple Store’dan indirmek için tıklayın.

Hadi Bilgi Yarışması’nı Google Play Store’dan indirmek için tıklayın.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts