Haftalık Android Ve iOS Oyunları

Haftalık Oyunlar
Haftalık Mobil Oyunlar

Her hafta Apple App Store ve Google Play Store’da yayınlanan çok sayıda yeni oyun oluyor. Bu yüzden haftanın en gözümüze çarpan oyunlarını sizler için listeliyoruz.

Listemizde yer alan tüm oyunları oynamadık ve bazıları çok yeni olmamış olabilir. Bu sadece mobil oyunlarda yeni olanların özetidir.

Aslında hangi oyunun oynanmaya değer olduğunu görmek için Pazar günü bize katılmalısınız.

Listenin dışında yeni oyunlar varsa yorum olarak belirtmeyi unutmayın!

Street Fighter IV: Champion Edition

Capcom – iOS

14 Haziran

Son zamanların en başabaş ve en teknik teke tek patakla onları (Beat ‘em up) türünde başı çeken oyunu Street Fighter IV: Champion Edition oyununu dokunmatik ekrana nakletmişler. Umarım MFi kontrolçünüz vardır.

Motorsport Manager Mobile 2

Playsport Games – iOS

14 Haziran

Mobil cihazlardaki en iyi spor yönetim oyunlarından birine ait bu netice, bir yarış ekibinin günden güne çalıştırılmasından sorumludur. Orjinali çok sevdik ,dürüst olmak gerekirse, biz de takip etmeyi çok seviyoruz.

Minecraft: Story Mode – Season Two

Telltale – iOS / Android

14 Haziran

Evet, yeni bir oyun değil ancak Telltale’ın hikaye bazlı maceralarından birinde yeni bir sezon daima birçok kişinin heyecanlanması için bir sebep.

Crusaders of Light

NetEase – iOS

14 Haziran

Yeni bir mobil MMORPG mi arıyorsun? Crusaders of Light çağrına yanıt veriyor. Olayı biliyorsun: takımını kur, görevleri yap, savaş ve ganimet topla.

Splashy Dots!

Crimson Pine Games – iOS

14 Haziran

Bu yeni yapboz oyunu sade bir görünüme ve noktaların etkilişimli görünüme sahip. Aslında bu sade ve temiz görünüm renklerin sıçrama efektlerine kadar sürüyor.

Knights Fall

Carbon Eyed 

14 Haziran

Knights Fall RPG, eylem bulmacası ve langırt gibi ilginç bir karışıma benziyor; hepsi ayrıntılı bir fantezi sanat stili ve bol miktarda patlama ile.

Resynth

Polyphonic LP – iOS

14 Haziran

Yeni bir ritmik bulmaca oyunu arayanlara Resynth umut verici bir örnek. Biraz Lumines biraz Sokoban ve fazlasıyla şık eşleştirme ve blok kaydırma karışımı bir oyun.

Virtua Tennis Challenge

Sega – iOS / Android

14 Haziran

Virtua Tenis Challenge yeni bir oyun olmayabilir ama Sega Forever’a yeni. Sega Forever eski konsol devinin reklam destekli yeni servisi. Ve hala çok iyi bir tenis oyunu.

Valerian: City of Alpha

Spil Games 

14 Haziran

Eğer Luc Besson’ın filmlerinin hayranıysanız ve özellikle de yeni filmi dikkatinizi çekiyorsa bu hikaye odaklı yönetim oyunu ilginizi çekebilir.

Snoopy Pop

Jam City – iOS / Android

14 Haziran

Kim birkaç dinozor yerine Snoopy karakterleriyle Bust-a-Move tarzı bir oyun oynamak ister? Siz beyefendi? Ya siz hanımefendi? Bu tarafa!

Kaynak: pocketgamer

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler