Harry Potter: Wizards Unite 2019’a Hazırlanıyor!

Harry Potter Wizard Unite

Niantic, bu yıl sessizliğe razı geldi ve hayranların neler olup bittiğini merak etmelerine yol açtı. Dün, günün sonunda yepyeni bir fragman sayesinde heyecan verici yaklaşan oyun hakkında daha fazla şey öğrendik.

Harry Potter’ın sabırsızlıkla beklendiğini biliyoruz. Bunun için Wizards Unite, son duyurunun hemen ardından lansmanı gerçekleştirecek.

Wizards Unite, Muggles Dünyasında Sihirli Hikaye

Harry Potter: Wizards Unite, Muggles dünyasına sızan sihirli bir hikayeyi anlatıyor. Yayınlanan videoda oyun hakkında hiçbir içerik olmasa da bu sihirbaz oyununun 2019’da çıkacağı haberi veriliyor. Aşağıdan oyunun canlı aksiyon fragmanını izleyebilirsiniz.

Bakanlık, büyücülük dünyasını Calamity’den kurtarmak için kollarını toplamaya ve gönüllü olmaya istekli cadılar ve büyücüler arıyor. Gizlilik Bakanlığı Statüsü (Magic Bakanlığı ve Wizards Uluslararası Konfederasyonu) arasında kurulan yeni bir görev kuvveti üyesi olarak, yıldırım hızlı değnek refleksleri, büyülü düzensizliğin en kötü kokusunu yakalama becerisi kazanacaksınız.

Bu arsa, dünyamıza Muggle’ların girmesini sağlayan sihir izlerini içerir. Sizin geldiğiniz yer de burası. Bir sihirbaz olarak, sihirbazların gizli dünyasının, sadece bir sır olarak kalmasını sağlamaya yardım etmelisiniz. Daha fazla bilgi edindikçe sizi yayınlamaya çalışacağız. Bu arada resmi siteden daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Son derece meraklı ve ısrarcı doğanızdan, Gizlilikle ilgili statik görev tüzüğüne katılmanız için doğru türden şeylere sahip olduğunuzu söyleyebiliriz. Sihirbazlar birleşin!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts