Harry Potter’ın Yeni Trailer’ı Yayınlandı!

Harry Potter Hogwarts Mystery

Yeni Tanıtım Videosu Harry Potter: Hogwarts Gizemi

Harry Potter: Hogwarts Gizemi günden güne kullanıma sunulmaya yaklaşıyor ve bugün oyun hakkında daha fazla şey öğrendik çünkü eski fragmana oranla daha fazla oyunu gösteren yepyeni bir fragman yayınlandı.

Tanıtım videosunda genç kadın sihirbaz, Hogwarts’ta okumak için mektubunu alıyor. Daha sonra hangi evden olacağınızı seçmesi gerekiyor. Dört farklı ev seçeneği oyun içinde göze çarpıyor ve burada kendi evinizi seçeceksiniz. İsterseniz Slytherin isterseniz Ravenclaw’ı ya da diğerlerini seçebilirsiniz.

Seçtiğiniz ev içinde bulunduğunuz karakterin cübbesini ve yurtlarını aldığınız öğretmeni değiştiriyor gibi görünüyor. Kadın kahramanımız daha sonra dost öğrenciler ile güzel konuşmalar yapmayı gerektiren yeni arkadaşlar edinmeye başlıyor. Bunlardan bazılarını tanıma şansınız bulunmakta!

Hogwarts

Bu Senin Hogwarts Hikayen!

Boş zamanlarında Hogwarts’u araştırmadan önce büyü yapmayı ve karışım iksirlerini nasıl hazırlayacağınızı öğrenmek için derslere girmeniz gerekmekte. Bu aşamada aceleci ya da telaşlı hareket ederseniz çok kötü felaketlere yol açabilirsiniz. Diğer yandan sakin ve sanki büyüleyici bir sihirbaz iseniz her şeyi yapabilirsiniz gibi görünüyor.

Siz de bu macera dolu oyunda büyüler savurmak istiyorsanız Google Play’de hemen ön kaydınızı yapmayı unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts