Homescapes 35 Milyon İndirilmeyi Geçti

homescapes

Homescapes 35 Milyonu Aştı

Playrix imzalı Homescapes şimdiden müthiş bir indime sayısına ulaşmış durumda. Yaklaşık iki ay önce indirilmeye sunulan oyun, bu süreçte 35 milyondan fazla indirme alarak gayet iyi bir konuma yükseldi. Konu hakkında bir haber yayınlayan pocketgamer’ın oyunun Creative Drictor’ü Igor Elovikov ile yaptığı röportajda, Elovikov bu yapımın ekim ayında en çok indirilen oyun olduğunu belirtti.

21 Eylül‘de piyasaya çıkan ve o günden bu yana oyuncuya ulaşma ve yayılma süreci gayet iyi bir şekilde ilerletilen Homescapes, bu yönüyle yeni nesil oyun geliştiricilere adeta bir ders niteliği taşıyor dersek yanlış olmaz. Bu sürecin günümüze yansıyan meyvesi olarak ise bu yapımın günde ortalama 9 milyona ulaşan oyuncu kitlesine sahip olmasından bahsedebiliriz.

Austin’e Yardım!

Usta Austin’in ailesine daha güzel ve daha konforlu bir hayat sağlamasına yardımcı olduğumuz bu yapım, ara görev olarak da adlandırılabilecek atmosferiyle sizi direkt olarak bir oyunun içine bağlı kalmaktan kurtarıyor. Ara sıra çıkan şekerlerle de ilgilenerek tek bir alandan çıkıp birden fazla atmosferde oyunun içinde kalabiliyorsunuz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler