İnternet Paylaşımı Paralı Oluyor!

Hotspot internet paylaşımı paralı oluyor

Akıllı telefonlarınızdan hotspot özelliğini kullanarak başka cihazlara internet paylaşımı paralı oluyor.

Hotspot ile İnternet Paylaşımı Paralı Oluyor!

Akıllı telefonlarınızdan hotspot özelliğini kullanarak internetlerini paylaşanlar artık ek ücret ödemek kalacak. Çünkü internet paylaşımı paralı oluyor.

Turkcell, yeni yılın ilk ayı içerisinde başlayacak yeni uygulaması ile birlikte hotspot özelliğini kullanarak internet paketini paylaşıma açanları çok yakından ilgilendiren bir olaya imza atmaya hazırlanıyor.

Şirket, akıllı telefonları üzerinden internet paketini başka cihazların kullanımına açan kişilerden ek ücret talep edecek. Alınacak bu ek ücret 9 TL olarak belirlenmiş durumda.

Hotspot internet paylaşımı paralı oluyor

15 Ocak 2019 tarihinde başlaması beklenen yeni sistemde hotspot üzerinden internete girenler 2 GB’lık paketin kendilerine tanımlanmasıyla bu özelliği kullanabilecek. Kullanıcının tanımlanan 2 GB’ı doldurması durumunda kendi tarifesindeki kullanım hakkı devreye girecek. Kendi paketi de bittiği zaman internet kullanımı otomatik olarak duracak.

Yurt dışında bazı operatörler tarafından da tercih edilen bu sistem, sınırsız tarifeleri olan kullanıcıların amacı dışında yoğun tüketim yapmaması için uygulanmakta.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler