Huawei Apple Mağazası Önünde Şov Yaptı

Huawei Tanıtım

Huawei tanıtım lansmanı öncesinde, İngiltere’de bulunan Samsung ve Apple mağazalarının önüne tanıtım kamyonu çekip ilginç bir reklam kampanyası yürütmeye  başladı!

Huawei  yoğun bir şekilde ABD ve Avrupa pazarında söz sahibi olmaya çalışıyor. Bu büyük hedefleri ve arzulu çalışmalarına rağmen, işler son birkaç ay içinde firma açısından oldukça sıkıntılı hale geldi.  Ocak ayında ABD Hükümeti, Çin’in casusluk yapabileceği endişeleri sonucunda Huawei ve ZTE ürünlerinin devlet kurumlarında kullanımı yasakladı. Bu kararla beraber ABD piyasalarında ki güveni de yitiren firma son kullanıcılara ürün satmakta da sorun yaşamaya başladı.  Best Buy’un Huawei ürünlerini mağazalarından çıkartacağına dair haberlerin de yayılması, yeni cep telefonlarını piyasaya sürmeye hazırlanan Huawei üzerinde baskı yaratmaya başladı.

Huawei Tanıtım Lansmanına Sayılı Günler Kaldı

P20 serisinin piyasaya sürülmesinden bir hafta önce de olsa, Huawei tanıtım amaçlı düzenlenecek 27 Mart etkinliğine olan beklentileri ve ilgiyi arttırmak için İngiltere sokaklarına çıkmış gözüküyor. Huawei tanıtım için resimde de görebileceğiniz üzere, üzerilerinde reklamlar olan kamyonlar kullanıyor ve görünüşe bakılırsa bunu özellikle Apple ve Samsung mağazalarının önünde yapıyor. Söylenenlere göre taşıt tabanlı pazarlama, bu mağazaların dışındaki kaldırımlarda yapılan afiş ve video board reklamlarlı ile de desteklenmiş.

Son günlerde yayılan sızıntılara inanacak olursak, yaklaşan serinin detayları pek de sır sayılmaz. P20 hakkında geçen senenin sonlarından beri duyumlar alıyoruz. P20 serisinin farklı versiyonlarını gösteren birkaç bilgi ve görüntü de internette dolaşmakta. Huawei tanıtım faliyetlerini yoğunlaştırdı. Huawei’nin yeni telefon serisine ait  P20 Pro, P20 ve P20 Lite’ın 27 Mart’ta ilk çıkışlarını yapmaları bekleniyor. 

Büyük Ekran Güçlü İşlemci

Hiç kuşkusuz Huawei P20 ve Huawei P20 Pro çok güçlü telefonlar olacak. Elbette tanıtım öncesi net bir şey söylemek mümkün değil. Sağlam kaynaklardan yapılan açıklamalara göre Huawei P20’nin fiyatı 679 Euro, Huawei P20 Pro’nun fiyatı 899 Euro olarak açıklanacak. Huawei P20, 4 GB RAM ve 128 GB depolama alanına sahip olacakken, ekran boyutu ise 5.8 inç olacak. Huawei P20 Pro versiyonu ise, 6 GB RAM ve 128 GB hafıza ile gelecek. Ayrıca telefonun ekranı boyutu da 6.1 inç olacak.

Diğer detayları ise ancak Huawei tanıtım toplantısından sonra öğrenebileceğiz ve sizlere aktaracağız.

Daha fazla uygulama ve oyun haberi için bizi  Facebook ve Twitter gibi sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip etmeyi, haber ve gönderilerimizi beğenerek ve paylaşarak destek vermeyi ihmal etmeyin lütfen.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts