Human Fall Flat APK İndir (2021)

Human Fall Flat APK indirirken nelere dikkat etmelisiniz?
Human Fall Flat APK indir
Human Fall Flat APK indirmenin ne kadar tehlikeli olduğunu aktardık.

Human Fall Flat APK indirmeden önce bilmeniz gereken birçok şey var. Birçok farklı oyunun APK dosyası internet üzerinde bulunuyor olmasına rağmen bu dosyaların içerisinde neler olduğu bilinmediği için birçok kişinin verileri üçüncü parti yazılımlardan dolayı çalınıyor.

Human Fall Flat APK İndir

Human Fall Flat APK indirmek oldukça tehlikeli. Sadece Human Fall Flat değil, internet üzerinde bulunan herhangi bir APK dosyasını hiçbir şekilde indirmemeniz gerekiyor, bu içeriğimizde APK dosyalarının nasıl yapıldığını ve içerisinde ne gibi tehlikeler olabileceğini sizlere aktaracağız.

Human Fall Flat APK
Hiçbir oyunun APK dosyasını indirmemelisiniz.

İnsanlara veya cihazlara maddi veya manevi zarar vermek isteyen kişiler popüler oyunların APK dosyalarını internet üzerinde paylaşıyor, tahmin edebileceğiniz üzere APK dosyaları sahte. Gerçek olduğuna inandığınız bir dosya varsa bile bu dosyaların içerisinde cihazlara zararlı virüsler bulunuyor.

Bu APK dosyalarıyla en basitinden Instagram şifreniz bile başka kişilerin eline geçebilir. Keylogger denilen virüsle birlikte sadece Instagram hesabınız değil banka hesaplarınız dahi kolaylıkla çalınabiliyor. Bu tür sorunlarla karşılaşmamak için Google Play Store dışında herhangi bir kaynaktan dosya indirmemeniz gerekiyor.

Human Fall Flat APK indirme işlemi sırasında başınıza neler gelebilir?

Human Fall Flat’ın APK dosyasını indirmeye çalışırken birçok farklı şey başınıza gelebilir. Human Fall Flat’ın ücretsiz sürümünü yayınlayan epey bir site bulunsa da bunların hepsi yalan, indirme işlemi sırasında sizlere birçok farklı reklam gösteriliyor ve bot olmadığınızı kanıtlayabilmek için sizden alakasız dosyalar indirilmesi isteniyor.

Human Fall Flat İndir
APK dosyalarının içerisinde virüs olabileceğinden dolayı hiçbir şekilde bu dosyaları indirmemelisiniz.

O dosyaları indirmeniz halinde büyük bir ihtimalle cihazınıza virüs girmiş olacak ve siz telefonu kapatsanız dahi arka planda verileriniz çalınabilir. Bundan dolayı bu tür APK dosyalarını hiçbir şekilde telefonunuza kurmamalısınız.

Telefonuma APK dosyası indirdim virüsü nasıl temizlerim?

Virüsten kurtulmanın en garanti yolu cihazı baştan aşağıya sıfırlamak. Hiçbir dosyanın yedeğini almadan cihazınızı sıfırlayarak olası virüslerden kurtulabilmeniz mümkün. Aynı zamanda bazı anti-virüs programları yardımıyla cihazınızı virüslere karşı koruyabilirsiniz.

Popüler anti-virüs programlarından herhangi bir tanesini indirerek cihazınızı tarayabilirsiniz. Cihazınızda fazla dosya bulunuyorsa tarama işlemi daha da uzun süreceğini unutmamalısınız. Tarama sonucu herhangi bir virüs çıkmasa dahi cihazınızda virüs olabilir. Anti-virüs programların neredeyse hepsi cihazınızı tamamen virüslerden koruyamaz. Cihazınıza herhangi bir anti-virüs programı kurmanın yanında internet üzerindeki dosyaları indirmemeniz gerekiyor.

Böylelikle içeriğimizin sonuna geldik. Bir başka oyun olan Brawl Stars’ın APK dosyasının içerisinde neler bulunduğunu aktardığımız içeriğimize hemen aşağıdaki butona tıklayarak gidebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili İçerikler