Injustice 2 Kasımda Yeni Karakterine Kavuşuyor: Hellboy!

injustice 2 yeni karakter hellboy

Çoklu platform yapımlarından biri olarak göze çarpan Injustice 2, Hellboy isimli yeni karakterine kavuşuyor. Oyunun resmi YouTube kanalı üzerinden yayınlanan bir video ile resmen oyuncuların karşısına çıkan Hellboy, kanala gelen yorumlara bakılırsa gayet sevildi gibi görünüyor. İki dakikalık bir video ile yeni karakterini oyuncularının beğenisine sunan bu yapım, PlayStation, Xbox platformlarında oynanabilir durumdayken, kısa bir süre sonra da PC’ye çıkışını yapacak. Ayrıca bu oyun, Android ve iOS platformlarında da oynanabilir durumda.

Warner Bros imzasını taşıyan Injustice 2 bir dövüş oyunu olarak karşımıza çıkmıştı. 2017’nin mayısında oyuncularla buluşan bu yapım, çeşitli DLC ve ek güncellemeler ile belirli aralıklarla değişen bir yapıya büründü. Şimdi de Fighter Pack 2 isimli bir DLC haberleri yayınlanan oyun, kasım ayında yeni karakter Hellboy’u da bünyesinde barındıran bu DLC’sini oyuncularla buluşturacak.

Hellboylu Injustice 2 14 Kasım’da Geliyor

Hellboy ile daha zengin bir karakter havuzuna sahip olacak olan Injustice 2, bu karakteri 14 Kasım’da oyuna ekleyecek. Sadece bununla da kalmayan oyun, kendi adını başında taşıyan Ultimate Edition, Digital Deluxe Edition ve  Ultimate Pack’e sahip olanlara Hellboy deneyimini sunacakken; 14 Kasım’da satışa çıkacak olan Fighter Pack 2 ile de yeni gelişmelerini ve Hellboy macerasını oyuncularına tattıracak.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts