iPhone X Dağıtıma Hazır!

iphone x

iPhone X’in teknoloji meraklılarıyla kucaklaşmasına kısa bir süre kala bu cihazla ilgili haberleri artmaya devam ediyor. Apple’ın yeni bombası için şimdiden heyecanlar artarken, Twitter üzerinden bir kullanıcı da iPhone’un dağıtıma çıkmadan önceki hallerini gösteren görseller ve videolar paylaştı.

Benjamin Geskin isimli bir Twitter kullanıcısı tarafından paylaşılan ve kısa sürede büyük ilgi göre bu videolar, kutu açılımından tutun da bu yeni cihazın menüsüne kadar birçok görüntüyü de beraberinde getiriyor. Her ne kadar teknoloji siteleri tarafından incelemeleri yapılmış olsa da bu tarz videolara da ilgi gösteren kullanıcılar, Apple’ın yeni cihazı için şimdiden sabırsızlanıyor dersek yanlış olmaz.

Daha fazla video için buraya tıklayarak Benjamin Geskin’in Twitter profiline gidebilirsiniz. Bir diğer yandan iPhone X’in dağıtıma çıkmadan önceki hallerini gösteren fotoğrafları sizler için hemen aşağı galeri olarak ekledik. Dilerseniz fotoğraflara bir kez tıklayarak daha büyük hallerini görebilirsiniz.

Apple’ın Yeni Bombası Dağıtıma Hazır!

Peki Ekranı Kırılınca Ne Kadar Ödeyeceğiz?

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler