iPhone X’in Ekranı Kırılırsa Ne Kadar Ödeyeceğiz?

iphone x ekran tamir

Apple’ın yeni bombası iPhone X kısa bir süre önce teknoloji meraklılarının beğenisine sunuldu. Çıkışını yapmasına aylar kala gündemin merkezine oturan bu yeni cihaz, teknoloji severler tarafından hala konuşulmaya devam ediyor. Şimdi de bu telefonun ekran tamir ücreti gündeme geldi. Kısa bir süre sonra kullanıcılarının karşısına çıkacak olan bu cihazı ilerleyen günlerde her yerde görmeye başlayacağız.

iPhone X’i aldınız ve kullanmaya başladınız. Kırılmaz ekran, koruyucu veya buna benzer aparatlar kullanmadığınızı ve bu cihazın ekranınını kırdığınızı düşünelim, şimdi cebinizden ne kadar para çıkacak? 64 GB’lık versiyonu yaklaşık 1,000 ve 256 GB’lık versiyonu yaklaşık 1,500 dolar olan bu telefon, 279 dolarlık bir ekran tamir ücretiyle karşımızda.

iPhone 8’in İki Katı!

Yayınlanan bir tabloya göre iPhone X’in ekran tamir ücreti 279 dolar olarak belirlenmişken, bu ücret iPhone 8’in ekran tamir ücreti olan 149 doların neredeyse iki katı olarak karşımıza çıkıyor. Apple’ın yeni canavarının alacağı diğer hasarlarda ise 549 dolar gibi bir miktarı gözden çıkarmanız gerecek.

iphone x ekran tamir ücreti

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler