Kalitesiz Fotoğrafları Düzelt, Hem de Tek Tıkla!

letsenhance.io

Kalitesiz fotoğrafları düzeltmek mümkün mü? Evet!

Sosyal medyanın hayatımızın büyük bir bölümünü içerdiği günümüzde, sosyal mecralarda paylaşılacak fotoğrafların kaliteleri de son derece önemli bir konu haline geldi. Her ne kadar fazla dikkat edilmiyor gibi görülse de kullanıcılarının büyük bir kısmı, popüler olana yönelme ve popüler kültüre yönelik içerikler üretmeye çalışıyor. Bunun için de çift flashlar, çift kameralar gibi donanımsal özelliklerin yanı sıra kurgu da önemli bir yer kaplıyor. Bu yazımızda size işin kalitesi kısmında yardımcı olacak bir konudan bahsedeceğiz.

Instagram başta olmak üzere birçok sosyal mecrada işinize yarıyacak bir web site açıldı. Güzel bir anın fotoğrafını çektiniz ama odak, ışık gibi durumlar işinizi bozdu ve fotoğraflarınızın adeta pikselleri sayılır haline geldi. Hemen üzülmeyin, letsenhance.io adlı internet sitesi fotoğrafınızın kalitesini tek tık ile düzeltmenize olanak tanıyor.

Kalitesiz Fotoğrafları Düzeltmek Nasıl Olacak?

letsenhance.io adresi sizi oldukça sade bir görüntü ile karşılıyor. Tek yapmanız gereken düzeltmek istediğiniz fotoğrafı sitenin ana sayfasına süreklemek. Bu işlemin ardından sonuçları görebilmek ve düzenlemeleri kaydedebilmek için siteye üye olmanız gerekiyor. Hemen sonrasında da sonuçlarınızı görüyor ve eskisine nazaran daha kaliteli bir görüntü kalitesine sahip bir fotoğrafa kavuşuyorsunuz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts