King of Fighters ALLSTAR oyununda WWE rüzgarı esiyor

Netmarble tarafından geliştirilen King of Fighters Allstar oyununa sınırlı süreliğine özel olarak WWE etkinliğini getirildi.
King of Fighters ALLSTAR
King of Fighters ALLSTAR’da WWE karakterleri boy gösteriyor.

King of Fighters Allstar geçtiğimiz 2018’in temmuz ayında ilk defa Japonya’da piyasaya sürülmüştü. Oyun Japonya’da oyuncular tarafından fazlasıyla sevilince birkaç geliştirme yapılarak Ekim 2019’da tüm dünyada oyuncularla buluştu.

King of Fighters Allstar yeni etkinliği WWE’yi duyurdu

Oyun, büyük bir etkinliğin olması adına oyunun kadrosuna WWE’nin en büyük süperstarlarını tanıtarak olaya giriş yaptı. Oyun içerisinde Undertaker, The Rock, Kofi Kingston, John Cena, Becky Lynch ve Seth Rollins gibi şampiyonları eklemiş bulunuyor. Ayrıca bir diğer özellik olarak oyunu 3 Haziran’a kadar indirip oynayan herkes Kingston ve The Rock’ın farklı versiyonlarına erişebilecek.

King of Fighters ALLSTAR
WWE’den bilinen en önemli ve ünlü karakterler King of Fighter Allstar’da!

Netmarble’ın yapımcısı Shin Hwa Cho bu etkinliği açıklarken şu açıklamalarda bulundu:

“WWE ve King of Fighters ALLSTAR, uzun zamandır dünya çapında insanları eğlendiriyor, Bundan dolayı bu olay bizim ve oyuncularımız için gerçekten özel bir olay. Superstar’ların benzer halleri ve hareketlerini oyunumuza getirerek gerçekten otantik bir deneyim sağlamak için WWE ile yakın bir şekilde çalıştık.”

Netmarble, oyuna gelen yıldızların özelliklerini, hareketlerini ve dijital avatarlarını otantik ve eğlenceli olması adına özenli bir şekilde yeniden oluşturmuş. Oyuna getirilen yeni bir mod olan Zaman Saldırısı modunda, yeni gelen WWE karakterlerini kullanarak arka arkaya üç güçlü düşmanı öldürerek ödüller kazanabiliriniz.

The Rock karakteri, zor olan bir görevi tamamlayarak kazanılabilecek ve daha sonra WWE temasında bulunan bölümleri geçerek Kingston karakterini de alabileceksiniz.

Macera, dövüş ve aksiyonun bol olduğu bir oyun arıyorsanız The King of Fighters Allstar’ı Google Play ve Apple Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirip oynayabilirsiniz..

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts