Kingsman – The Secret Service

Kingsman - The Secret Service

Kule savunma oyunları arasında farklı bir yere sahip olacağına inandığımız bir film uyarlaması olan Kingsman – The Secret Service beğeneceğinizi umduğumuz bir mobil oyun.  Üs savunma şeklinde 2 boyutlu bir oynanışa sahip olan Kingsman – The Secret Service, filmin hikayesine yakın ve aksiyon içeren bir yapıya sahip.

Kingsman - The Secret Service

Daha önce yayınlanan Kingsman: The Golden Circle Game oyununu fazla beğenmediyseniz daha iyi bir alternatif mevcut. Kingsman – The Secret Service bir süredir erken erişimde ve biraz daha aksiyon dozu yüksek bir oyun.

Kingsman – The Secret Service nasıl oynanıyor?

 

Kingsman – The Secret Service oyunu 2D grafiklere sahip ve üs savunma tarzı bir oynanış sunuyor. Bu açıdan King of Thieves oyununa benziyor diyebiliriz. Oyun sağa veya sola ilerliyor.

Oyuna Eggsy olarak başlıyorsunuz ve bir kaç önemli görevin ardından rozet ve istihbarat puanlarına sahip oluyorsunuz. Daha sonra yıkılan Kingsman gizli üssüne gelerek ayağa kaldırmanız gerekiyor. Esas hikaye buradan sonra başlıyor.

Oyunda farklı görevleri yerine getirerek rozet ve istihbarat puanı kazanmanız gerekiyor. Seviye atladıkça bunlarla kendinize ekipman alıyor ve üssünüzü güçlendiriyorsunuz. Göreve çıktığınızda üssünüzün başka bir oyuncu tarafından baskın yemesi muhtemel. Bu yüzden iyi bir strateji uygulamanız gerekiyor. Kurduğunuz güvenlik sistemini kendiniz düşman rolüne geçerek bizzat deneyebiliyorsunuz.

Kingsman

Oyunda ilerledikçe Harry ve Merlin gibi karakterlerin kilidini açabiliyorsunuz. Ayrıca görevlerde Poppy, Gazelle, Valentine gibi bosslar da sizi bekliyor.

Hem üssü koruma hem de görev yapıp puan toplama şeklinde ilerlediğiniz oyunun kontrolleri ekran üzerinden oluyor. Sol kısımda yön çubuğu, sağ kısımda ise silah seçimi ve zıplama komutları yer alıyor.  Yes Gnome LLC tarafından geliştirilen oyun Android tarafında erken erişimde. Yani hatalar olabilir. iOS sürümü ise henüz çıkmadı ancak firma tarafından yapılan açıklamaya göre kısa süre sonra iOS ve Amazon üzerinden de oyuncular ile buluşacak.

 
Kingsman – The Secret Service oyununu Android için buradan indirebilirsiniz. 
 
Oyunun tanıtım videosuna aşağıda ki oynatıcıdan ulaşabilirsiniz.
 

 

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler