Kolay İK Yeni Yazılımcılarını Arıyor!

Kolay İK,Online Personel Yönetimi

Personel yönetimi için en kolay yol!

Kolay İK, firmaların personel yönetimi süreçlerini kolaylaştırmak ve bu süreçlerle ilgilenen çalışanların iş yükünü en aza indirmek amacıyla Temmuz 2014’te kurulmuştur. Piyasanın en verimli ve ulaşılabilir personel yönetimi aracı olma hedefine doğru hızla ilerliyoruz.

İzinler, bordro, avans ve harcamalar, zimmetler, özlük bilgileri, yemek kartları ve daha birçok süreci online yönetin. Personel yönetim süreçlerini çalışanlarınızla beraber yürütün.

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=bBVH1ZpWQIg” fs=”1″ hd=”1″]

İKamp nedir?

2014’te 3 kişiyle kurduğumuz Kolay İK’da bugün harika bir ekiple binlerce şirkete ve on binlerce çalışana hizmet veriyoruz. Türkiye’nin en iyi 10 girişiminden biri seçilen Kolay İK’da ekosistemi değiştirecek ve yepyeni bir yönetim anlayışına sahip bir yapı hayal ediyoruz. Ve şimdi de bu hayalimize yeni ortaklar arıyoruz.

Nasıl bir kamp?

3 Temmuz 2017’de başlayacak ve 6 hafta sürecek bir yazılım kampı düzenliyoruz. Bu kampta sektör deneyimi olan kişilerin de dahil olacağı harika eğitimler verilecek. Sadece teknik değil aynı zamanda yazılımcının ufkunu genişletebilecek iş, pazarlama ve girişimcilik ile ilgili konuklarımız da olacak. Bu deneyime dahil olabilmek için tek ihtiyacın mezun olmak ya da çok az sayıda dersinin kalmış olması.

Sonra ne olacak?

Kamp sonrasında yapılacak gerçek bir proje ile de kampçıların bir kısmı ekibimize dahil olacak.

Notlar:

  • Başvuranların bilgisayar bilimleri veya ilgili bölümlerde okuyor/okumuş olması zorunlu değildir.
  • Kamp 2 ay boyunca tam zamanlı olarak devam edecek ve kampa katılanların ihtiyaçları Kolay İK tarafından karşılanacak.

 

Kolay İK,Online Personel Yönetimi

Neden Online Personel Yönetimi?

Excel dosyaları veya kağıt kalem ile uğraşmaya son verin. Çalışanların tüm bilgilerini online olarak saklayan ve istediğiniz an istediğiniz yerden bu bilgilere ulaşabileceğiniz bir sisteme geçin. Hızlı, güvenli ve çok kolay.

Kolay Kullanım

Kolay İK size en az her gün kullandığınız e-postanız ya da sosyal ağlardaki hesaplarınız kadar kullanımı kolay bir arayüz sunar.

Uygun Fiyat

Çalışan sayınıza göre şirketinize uygun paketi seçip farklı ödeme seçenekleriyle ödeme yapın. Taahhütsüz, dilediğiniz kadar kullanın, kullandığınız kadar ödeyin.

7/24 Destek

Gerek Kolay İK’yı kullanırken, gerek şu an sitemizde gezinirken aklınıza takılan her konu için ister sağ alttaki sohbet uygulamasından, isterseniz telefon veya e-posta ile bize her an ulaşabilirsiniz.

Merkezi Veri Tabanı

Bulut tabanlı sistemimiz sayesinde çalışanların tüm bilgi ve taleplerine bulunduğunuz her yerden ve tüm cihazlarınızdan ulaşabilir talepleri yanıtlayabilir, bilgileri düzenleyip analiz edebilirsiniz.

Akıllı Hatırlatmalar

Hatırlatma özelliğimiz sayesinde takvimde yer alan hiçbir tarihi (doğum günleri, izin günleri, şirket etkinlikleri, resmi tatiller vb.) kaçırmayacaksınız.

Kurulum Yok

Kolay İK bulut tabanlı bir yazılım olduğu için kurulum süreci yoktur, bilgisayarınızdaki olası problemlerden ve kazalardan (virüs girmesi, bilgilerin silinmesi, vs.) etkilenmez.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler