Zoe: Alacakaranlığın Sureti

Zoe: Alacakaranlığın Sureti

Yeni League of Legends Şampiyonu, Zoe: Alacakaranlığın Sureti Tanıtıldı

League of Legends‘a 7.23 yaması ile birlikte oyuna dahil olacağı kesinleşen karakterin adı Zoe: Alacakaranlığın Sureti Tanıtım videosundan yola çıkarak yorumladığımızda yeni şampiyon Zoe oldukça yüksek kitle kontrol yeteneklerine (CC) sahip. Oyun içindeki rolü bana kalırsa tam bir hasar veren destek şampiyonu kıvamında olmuş.

Zoe: Alacakaranlığın Sureti

Yeteneklerine bakacak olursak (videodan izlediğimiz kadarıyla) belli bir alanda oluşan yıldız ışıltısı Orianna’nın Q yeteneği gibi hareket ediyor. Bir noktadan diğer noktaya gittiğinde orada bulunan rakip birimlere hasar veriyor. Bir diğer yeteneği ise kendisine normal saldırılarını güçlendiren bir buff sağlıyor. Baskınları önlemede gayet başarılı olacağını düşündüğüm yeteneği ise şu. Zoe, belli bir alana ağzında bulunan sakızı şişirip fırlatıyor. Bu bölge belli bir çapta oluşan alan içine giren rakipler bir süre sonra yavaşlayıp sersemliyor. Ulti yeteneği ise belli bir noktadan diğer noktaya açılan portal ile ışınlanmasını sağlıyor.

Karakter oldukça sevimli bir Disney karakteri gibi tasarlanmış. Siz ne düşünüyorsunuz bilemeyiz ancak çeşitli kaynaklardan takip edebildiğimiz kadarıyla oyuncular yeni karakterin görüntüsünden pek hoşnut sayılmaz. Oyun içindeki rolü ve yetenekleri tam olarak belli olduğunda belki ön yargılar kırılabilir. Hep beraber bekleyip göreceğiz. 

Zoe: Alacakaranlığın Sureti – Şampiyon Özizleme videosuna aşağıda ki oynatıcıdan erişebilirsiniz. Keyifli seyirler ve iyi oyunlar dileriz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler