Moto X4 Geç Kalıyor

lenovo moto x4
Moto X4

Moto X4 Üretim Sorunu Yaşıyor

lenovo moto x4
Moto X4

Maalesef,  Moto X4 gecikti. Bazı üretim sorunları nedeniyle , Android One cihazını Project Fi aracılığıyla sipariş eden  müşterilere, telefonları gelmeden 1-2 hafta kadar önce haberdar ediliyor. Haberini yaptığımız Google Pixel 2 cihazı da aynı teknolojiyi kullanıyor. Bu haftanın ilerleyen saatlerinde gerçekleşmesi bekleniyordu, ancak müşteriler bugün 18-25 Ekim tarihleri ​​arasında beklenen teslim tarihlerini görüyor. Fi yoluyla yeni bir sipariş verirken teslim edilecek en erken saat 27 Ekim’dir.

Siparişiniz sırasında cihazınızı anlaşmayı kabul ettiyseniz, bu gecikme sizi etkilemez. Cihazınızın gelmesi ile hâlâ 30 gününüz olacak. 

Cihaz Özellikleri

 Cihaz, 3 GB RAM ve 32 GB genişletilebilir depolama alanına sahip 5,2 inç 1080p ekrana sahiptir. 2,2 GHz hızında çalışan bir Qualcomm Snapdragon 630 işlemcisi kullanıyor. Oyunlar ile vakit geçirmek için fiyat performans olarak iyi bir seçenek. Kutudan çıktığı haliyle Android 7.1 Nougat göreceksiniz, ancak firmanın 2017 yılının sonuna kadar Android Oreo güncelleme sözü var . Sonuç olarak, sadece 399 dolara cazip bir paket ve çift kamera donanımından bahsetmedik bile ! Project Fi ayrıca, çoğu operatörün yaptığı gibi hiçbir faiz finansmanını desteklemez; böylece cihazı sipariş edebilir ve 24 ay boyunca ayda yalnızca 16,63 dolar ödeyebilirsiniz.

Bize Fikrini Söyle

Moto X4’ü almakla mı ilgileniyorsun? Bu gecikme satın alma isteğini tamamen çiğnemene neden oluyor mu? Yorumları bize bildirin. 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler