Bir Efsane Doğuyor – Lineage 2: Revolution

Lineage 2: Revolution görsel

Asya Fırtınası Lineage 2: Revolution Oyunu Türkiye’ye Geliyor!

Mobil oyun sektörünün en önemli isimlerinden Netmarble  2 gün sonra Türkiye ve tabiri caizse dünyanın geri kalanını feth etmeye hazırlanıyor. Güney Kore’de çıktığı günden bu yana ellerden düşmeyen, mobil oyunculukta bir devrim yaratan Lineage 2: Revolution 2 gün sonra 15 Kasım 2017 tarihinde ülkemizde erişime açık olacak. Mobidictum  olarak mobil oyun sektörüne olan ilgimiz ve sevgimizden mütevellit size bu oyunu duyurmamız gerek diye düşündük. Bilgisayarlardaki çoğu MMORPGlerden daha detaylı olan, 4 farklı ırk ve 24 farklı sınıfı içinde barındıran oyun aynı zamanda Netmarble’ın amiral gemilerinden biri desek sanırım yanlış olmaz.

Lineage 2: Revolution Oyunu

Netmarble yılın üçüncü çeyreğinde açıkladığı finans raporunda sadece Lineage 2: Revolution oyununun gelirlerinin %45 ini oluşturduğunu açıkladı. Netmarble’ın üçüncü çeyrek için açıkladığı gelirin 519.4$ milyon dolar olduğunu düşünürsek bunun neredeyse yarısının Lineage 2:Revolution oyunundan gelmesi oyunun bir bakıma ne denli bir başarıya ve ihtişama sahip olduğunu da vurgular nitelikte. Unreal Engine 4 ile güçlendirilmiş, devasa açık alan vaadi, klan savaşları gibi özellikleri ile Lineage 2: Revolution büyük ihtimalle 15 Kasımda çıktığında telefonunuzun elinize yapışmasını sağlayacak!

 

netmarble

Peki kim bu Netmarble?

Aslında Netmarble ismini Türk ve dünya oyuncuları sıkça duydu. Özellike adını ülkemizde  Paramanya , Marvel: Future Fight ve Seven Knights ile duyuran Netmarble Türkiye ve Dünya çapında yaptığı birbirinden harika oyunlarla anılıyor. Yerelleştirmeye önem vermeleri dolayısıyla Türk oyuncusuna Türkçe ve kaliteli çeviri sunan Netmarble böylelikle diğer firmalardan sıyrılmayı da başarıyor. Durum böyle olunca da bunca oyuncunun sevgilisi konumunda olan Netmarble, Lineage 2: Revolution gibi bir başyapıt ile Avrupa ve Dünyayı kasıp kavurabiliyor!

Heyecan dorukta!

Google Play Store  ve App Store  üzerinden ulaşabilir ve 15 Kasımdan önce oyunun resmi sayfasından ön kayıt yaptırıp birbirinden güzel hediyelerin de sahibi olabilirsiniz! Bu ve bunun gibi daha bir çok haberi web sitemiz üzerinden veya Twitter ve Facebook üzerinden takip edebilirsiniz. Ayrıca eğer bazı konulara İngilizcem yetmiyor veya ne nedir tam bilmiyorum diyorsanız sizi oyuncu sözlüğümüz ile tanıştıralım, aralıklarla güncelleyecek olacağımız ve böylelikle siz oyun severleri dil engeli olmadan oyunlarla bütünleştirebileceğimiz sıcak bir ortam oluşturacağız.

 

Total
0
Shares
4 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler