Lineage 2: Revolution’a 200 Oyunculu Kale Kuşatması Modu

Lineage 2

Lineage2: Revolution oyunu için yeni sunucular eklendi. Sunucuların açılmasıyla birlikte 200 oyunculu Kale Kuşatması Modu oyuna eklendi.  Mod ile birlikte yeni zindanlar, seviyeler, bölgeler ve ekipman seviyeleri de açıldı.

Dünya çapında en hızlı büyüyen mobil oyun şirketi Netmarble Corporation, popüler MMORPG oyunu Lineage 2: Revolution için büyük bir güncelleme yayınladı. Güncelleme ile  Kale Kuşatması adlı yeni 200 oyunculu PvP modu da aktif hale geldi. Bu modda devasa gerçek zamanlı savaşlarda rakip takımın kalesini fethetmeye çalışıyorsunuz.  Ayrıca diğer klanlara karşı kendi kalelerinizi savunmak için birbirlerinize karşı takımlar oluşturmanıza imkan veriyor. 

Toplamda dört klan (1 Savunan, 3 Saldıran), rakibin Kutsal Kristal’ini ele geçirerek bir Kale’yi fethetmek için savaşabilecek. Yeni güncellemeyi kutlamak amacıyla başlatılan Kale Kuşatması Festivali’nde tüm karakterler için TP artışı şeklinde ödüller sunuluyor. Kale Kuşatması sezon öncesi ile ilgili katılma koşullarını ve sezon programını içeren daha fazla ayrıntı, resmi topluluk internet sitesinde bulunabilir.

Yeni Güncellemeyle Heyecanlı İçerikler ve Ödüller Sizi Bekliyor

Dev güncellemeyle birlikte  oyuna pek çok heyecan verici içerik de eklendi. Oren Toprakları, birçok zindana eklenen yeni zorluk seviyeleri, yeni UR Derece ekipman ve 180’den 260’a çıkan maksimum seviye artışı dahil olmak üzere.

Oyunculara 30 Mayıs’a kadar artırılmış ödüllere sahip olma şansı veriliyor. 14 gün boyunca giriş yapmayıp geri dönen kullanıcıları SR ekipmanı bekliyor. Feldheim’in Harabe Araştırması, yeni sunuculara özel Aymel’in Okulu etkinliği, Birleştirici Klan ve daha fazlasını içeren etkinliklerle kutlamanın tadı katlanarak artacak.

İlginizi Çekebilir : Lineage 2 Karakter Oluşturma Rehberi

Daha Geniş Bir Oyuncu Kitlesi İçin Yeni Sunucular

Ayrıca, Lineage 2: Revolution içinde daha fazla oyuncuyu desteklemek için Amerika ve Avrupa bölgelerinde yeni sunucular açılırken, diğer sunucuların birleştirilmesi daha sorunsuz işbirliği deneyimi ile birlikte, daha dinamik ve rekabetçi Kale Kuşatması ve Klan içeriği sağlayacak. 

Netmarble Chief Global Officer’ı Seungwon Lee “Mobil cihazlarda gerçek zamanlı PvP oyununu yeni bir seviyeye getirmek için gayretle çalıştık” dedi. Lee sözlerini şöyle tamamladı: “Oyuncuların Lineage 2: Revolution oyununa gelen en büyük güncellemelerden birisine dalarak yepyeni Kale Kuşatması modunu deneyimlediklerini görmek için sabırsızlanıyoruz.”

Lineage 2: Revolution ve oyun içi etkinlikler hakkında daha fazla bilgi için lütfen resmi web sitesini ve resmi Facebook sayfasını ziyaret edin. Lineage 2: Revolution Kale Kuşatmasının Türkçe tanıtım videosunu aşağıda ki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Daha fazla uygulama ve oyun haberi için bizi  Facebook ve Twitter gibi sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip etmeyi, haber ve gönderilerimizi beğenerek ve paylaşarak destek vermeyi ihmal etmeyin lütfen. 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler