LoL Mobile “erken erişim” hatası üzerine resmi açıklama geldi!

LoL Mobile için 2020'nin sonuna kadar bekleyeceğiz gibi duruyor.
LoL Mobile

LoL Mobile: Wild Rift için oyuncular artık ayları sayarken Play Store tarafında erken erişim hatası meydana geldi. Bazı oyuncular Play Store’da oyunun Erken Erişim testine katılabileceklerini gördüler. Bu bildirim sonrasında ilgili bağlantıya tıklayan oyuncuları boş bir sayfa karşıladı. Bu konuda resmi bir açıklama yapan LoL Mobile tarafı, bu erken erişim hatası için oyunculardan özür diledi.

“League of Legends: Wild Rift Türkiye” isimli resmi Twitter hesabından görsel olarak yapılan açıklamayı hemen aşağı ekledik.

“Pek çoğunuz Play Store’da bir test bağlantısının kısa süreliğine etkinleştiğini gördü. Bu teste katılma girişimleriniz, muhtemelen hesabınızın garip bir durumda takılmasına ve hatalı bir “Kur” düğmesiyle karşılaşmanıza yol açtı. Bu bizim hatamızdı. Sizi var olmayan Erken Erişim testimize davet eden ayarı yanlışlıkla etkinleştirmişiz. Eğer yaşananlardan etkilendiyseniz, tekrar ön kayıt yapmanız gerekebilir ama bunun dışında her şey normale dönmüş olmalı. Özür dileriz!”

“Ayrıca bazı oyunculara oyunun çıktığını belirten bildirimler gönderdildiine dair raporlar aldık. Şu anda bunun kaynağını araştırmaya devam ediyoruz. Oyunun henüz çıkmadığını bir kez daha belirtmek isteriz. Bu yüzden lütfen şüpheli bir şeyler indirmeyin! Şu ana kadar sorunları girmemize yardım eden herkese teşekkür ederiz.”

LoL Mobile tarafında başka neler var?

Ayrıca oyunun sistem gereksinimleri üzerine de birtakım bilgiler paylaşıldı. O konudaki bilgileri de LoL Mobile: Wild Rift Sistem Gereksinimleri sayfamızdan görebileceksiniz. Ayrıca oyunun çıkış tarihiyle ilgili son bilgileri de League of Legends Mobile: Wild Rift Ne Zaman Çıkacak? başlıklı yazımızdan güncel ve anlık olarak alabilirsiniz.

LoL Mobile’ın geliştirme süreci hakkında paylaşılan bir videoyu da Türkçe alt yazı ile paylaşmıştık. Beklemeye devam ederken videolarımıza da göz atabilirsiniz. 🙂

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts