Lu Bu ve Kyrielle Yenileniyor! – Seven Knights

Lu Bu ve Kyrielle

Seven Knights Kahramanları Lu Bu ve Kyrielle Tamamen Yenileniyor ve Güçleniyor

Lu Bu ve Kyrielle Güncelleniyor

Birbirinden renkli ve yetenekli oyun kahramanlarıyla dünyada büyük ilgi gören mobil RPG Seven Knights oyunundaki Lu Bu ve Kyrielle isimli kahramanlar tamamen yenileniyor ve yetenekleri artıyor.

Tartarus zindanı, elle kontrolü destekliyor ve kahramanların dikkatle seçilmesi gerekiyor. Netmarble ayrıca oyunun 700’üncü günü etkinliği düzenleyerek oyuna giriş yapanlara hediyeler dağıtacak.

Netmarble Games, mobil RPG Seven Knights için özel kahramanlar Lu Bu ve Kyrielle’in yenilenmiş versiyonlarını duyurdu. Yeni güncellemede, Dört Lord’dan biri olan Lu Bu ve Asiler’den Kyrielle, yeniden düzenlenmiş yetenekleriyle geliyor.

Yenilenmiş halinde Lu Bu, çok daha güçlü pasif ve aktif yeteneklere sahip olacak; bunlardan biri de olasılık bazlı bir kanatma etkisi uygulayan aktif bir yetenek. Hayatta kalma yetenekleri geliştirilen Kyrielle ise, büyülü kahramanlara verilen bonus güçlendirmeler sayesinde büyülü kahraman destesinde yüksek bir sinerji etkisi sunacak.

Tartarus, karakteri oyuncular için seçtikleri kahramanlarla savaşabilecekleri yeni bir kahraman. Seven Knights otomatik çalışan yetenekler ile oynanıyor, ancak yeni güncelleme ile Tartarus karakteriyle oyuncular normal saldırıları ve yetenekleri kendileri yönetebiliyor.

Tartarus’da, 5’er kahraman içeren savaş ve yedek takımları için toplam 15 kahraman gerekiyor. Elle kontrolü destekleyen ve 3 takımla oynanan Tartarus içeriğinin, oyuncuların stratejik oyun tadını alabilecekleri ve Seven Knights’ın popüler içeriği olması bekleniyor.

Bunların yanında, dizilimi seviye sınırı 40’tan 60’a yükseldi. 41. seviyenin üzerindeki dizilimler de negatif etki kullanımı ve direnciyle ilgili yetenekler kazanacak.

Oyun İçi Etkinlik

Seven Knights ayrıca oyunun 700 güne ulaşmasının şerefine bir giriş etkinliği düzenleyecek. 7 Eylül – 11 Ekim 2017 tarihleri arasındaki etkinlikte, Kudretli Normal Kahraman Seçici, 4 Yıldız Asiler Seçici, Yakut ve 4 Yıldız Ürkütücü Arkadaşlar Maskot Seçici gibi oyun içi hediyeler verilecek.

Oyuna Google Play Store ve App Store üzerinden ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Oyunla ilgili daha fazla bilgi için web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Daha fazla oyun, haber ve inceleme için sitemizi ve Facebook sayfamızı takip etmeyi unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler