Mario Kart Tour Gold Pass Üyelerine Özel Noel Hediyesi

Mario Kart Tour Gold Pass

Mario Kart Tour çok oyunculu beta sürümü, Gold Pass aboneleri için bugün başlıyor.

Mario Kart Tour’dan Gold Pass Üyelerine Noel Hediyesi

Mario Kart Tour’un merakla beklenen gerçek zamanlı çok oyunculu beta sürümü, yalnızca Gold Pass aboneleri için mevcut. Yaşadığınız yere bağlı olarak, bugünden başlayarak kısa bir süre için geçerli olacaktır. Mario Kart Tour’un gerçek zamanlı çok oyunculu beta sürümü 26 ve 27 Aralık tarihlerine kadar sürecek.

Beta sürümün daha öncesinden 25 Aralık’ta başlayacağı yönünde söylentiler bulunuyordu ancak görünüşe göre başlangıç tarihi çoktan belirlenmiş. Ancak her zaman dedikodulara şüpheyle yaklaşmalıyız ki bunu da Mario Kart Tour sayesinde gördük. Mario Kart Tour’un beta sürümünün ne kadar iyi çalıştığını ve ne kadar eğlenceli olduğunu gözler önüne sermek için Gold Pass abonelerine özel erken bir Noel hediyesi olarak görülebilir.

Mario Kart Tour Gold Pass

Mario Kart Tour’un Beta Sürümünde Gecikme Sorunları Yaşanabilir

Mario Kart Tour, bugün Gold Pass aboneleri için çok oyunculu beta sürümünü kullanıma açmasına açtı ancak beta testlerinde genellikle olduğu gibi birtakım olayların sorunsuz bir şekilde yürümeme ihtimali de bulunuyor. Nintendo, şuan için oyuncuların gecikme yaşayabileceği, oyunun çökmesi veya bağlantının dengesiz olabilme konularında uyarıyor. Ayrıca telefonun bataryasını da normalden daha hızlı tüketebileceğini de belirtiyor.

Gold Pass ücreti aylık 4,99 £ olarak belirlenmiş, bu yüzden eğer katılmayı düşünüyorsanız giriş fiyatı bu olacaktır. Bunun yanında, her oyuncuya servisin iki haftalık ücretsiz deneme hakkı sunuluyor, bu yüzden eğer denemenizi henüz kullanmadıysanız veya bu süre zarfındaysanız çok oyunculu oyunu deneyebilirsiniz.

Gold Pass almak istemiyorsanız ancak yine de Mario Kart Tour’un çok oyunculu sürümünü denemek istiyorsanız deneme süresi sona ermeden iptal etmeyi unutmayın, aksi halde ücretlendirmeye tâbi tutulursunuz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler