Marvel Battle Lines Mobilde Çıktı!

Marvel Battle Lines

Marvel Battle Lines bir süredir Marvel evrenini yakından takip eden oyuncular tarafından merakla beklenen bir oyun olmuştu. Evrenin genel temasında olduğu gibi oyunda da kahramanlara karşı kötüler savaşını ele alan oyun Deadpool’da olduğu gibi antikahraman da içeriyor. Bir kart oyunu olarak oynanan Marvel Battle Lines’ın en büyük farkı hem kahramanları hem de kötüleri bir arada kullanabilmek oluyor. Her ikisini içinde barındıran kart desteleri ile mücadeleye girilebiliyor.

Marvel Battle Lines karakterleri
Marvel Battle Lines karakterleri

Marvel Battle Lines Oyun Nasıl Oynanıyor?

Kart oyunlarına alışkın olan oyuncuların alışık oldukları bir düzenle Marvel Battle Lines’ı oynamak mümkün oluyor. Her bir oyuncunun 12 kartlık bir deste yaratarak kendi kadrosunu oluşturması gerekiyor. Bunun içinde kahramanlar ve kötüler bir arada bulunabiliyor. Oyuncular sayısı yüzlerle ifade edilen çok sayıda karakter arasında destesi için seçimlerini yapıyor. Bu karakterler arasında Thanos, Kaptan Marvel, Magneto, Kızıl Cadı gibi pek çok karakter bulunuyor. Bunların yanı sıra farklı sinematik evrenlerden X-Men gibi karakterleri eklemek de mümkün oluyor. Tüm bu özellikleriyle Marvel Battle Lines’ın mobil kart oyunları içindeki farkı açıkça göze çarpıyor.

Marvel Battle Lines’ın Oynanış Özellikleri

Oyunu oynamak için çok sayıda farklı yol bulunuyor. Bunlar arasında gerçek zamanlı olarak oynanabilen bir PvP modu bulunuyor. Buna ek olarak Marvel Battle Lines karakterleri ile de oynanabilen bir sınırlı zaman etkinliğini denemek mümkün oluyor. Kötülerle işbirliği yapılarak sahip olunan gücü artırmaya yönelik özellikler taşıyan oyun, oyuncuları belki de hiç sevmedikleri karakterlere yönlendirebiliyor. Modların oynanması ile birlikte kart destelerinin oluşturulması kolaylaşırken kartların yükseltilmesi de bu şekilde sağlanabiliyor. Geliştirici Nexon tarafından oyunun sürekli olarak geliştirilmeye devam edeceği ve etkinliklerle destekleneceği de ayrıca belirtildi.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler