MARVEL Future Fight, 70 milyon Oyuncusuyla 3. Yaşını Kutluyor

Marvel Future Fight

Netmarble Corporation, dünyanın en hızlı büyüyen mobil oyun firması, bugün çok beğenilen oyunu MARVEL Future Fight’ın üçüncü yılını dünyanın her yerindeki 70 milyon oyuncusu ile birlikte kutluyor. Netmarble, bu özel günü kutlamak için oyunculara çeşitli oyun içi etkinlikleri ve bilgilendirme amaçlı bazı ‘Eğlenceli Bilgiler’ hazırladı.

MARVEL Future Fight, 2015 yılında yayınlandığından bu yana 70 milyondan fazla oyuncuya ulaştı. Oyun üstünden iki orijinal karakter Kaptan Amerika (Sharon Rogers) ve Luna Snow Marvel Evreni’ne eklendi. Görevler sırasında en fazla tercih edilen erkek süper kahraman Demir Adam, kadın süper kahraman ise Kaptan Amerika (Sharon Rogers) oldu. Thanos’a 11 milyon kez meydan okundu ve mağlup edildi. En çok tercih edilen kostümlerin arasında Loki’nin “Leydi Loki” ve Kaptan Amerika’nın (Sharon Rogers) “Yıldız Işığı Zırhı” oldu.

MARVEL Future Fight Geri Sayım Etkinliği Başladı

Resmi yıl dönümü öncesinde MARVEL Future Fight, 16 Nisan tarihinden 30 Nisan 2018 tarihine kadar sürecek bir geri sayım etkinliği başlattı. Oyun içi etkinliği, oyunculara aralarında Kategori-2 Karakter Seçicinin de bulunduğu ve 30 Nisan’da dağıtılacak ödülleri içerecek. Kategori-2 Karakter Seçici, oyunculara Kaptan Amerika (Sharon Rogers), Hulk ve daha fazla güçlü Kategori-2 karakterleri alma fırsatı verecek. 

3. yıldönümünü etkinlikleri 30 Nisan’dan 7 Mayıs’a kadar sürecek. Etkinlik boyunca Premium Kahraman Kutuları kazanılabilecek. 56 günlük giriş yapma ve çeşitli başka günlük etkinlikler düzenlenecek. Oyuncular, 3 Nisan’dan 1 Mayıs’a kadar altı kez 30 Güçlendirme Puanı kazanacak. 30 Nisan’da oyuna giriş yapan oyunculara, özel bir 3. Yıldönümü Çizgi Roman Kartı verilecek. Ayın etkinliklerinde son olarak altın, ISO-8, özel ekipman ve daha fazlasını içeren özel bir satış olacak.

Netmarble Chief Global Officer’ı Seungwong Lee, “3 yıl boyunca oyuncuların ve kahramanlarının dünyayı kötülüklerden koruma çalışmalarına destek verdiğimiz için gurur duyuyoruz, bu kadar zamandır bizimle olan herkese teşekkür ediyoruz ve önümüzdeki yıllarda evrenin iyiliği için iyi içerikler üretmeye devam edeceğiz” dedi.

MARVEL Future Fight 25 Nisan 2018 tarihinde, 3. yıldönümünden önce yeni bir Avengers: Sonsuzluk Savaşı temalı güncelleme yayınladı ve mayısta yayınlayacakları ikinci Sonsuzluk Savaşı temalı güncellemenin de haberini verdi.

MARVEL Future Fight, App Store® ve Google Play™ ile Dünya’nın her yerinde indirilebilir. 

MARVEL Future Fight hakkında daha fazla bilgi için, oyunun resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Daha fazla uygulama ve oyun haberi için bizi  Facebook ve Twitter gibi sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip etmeyi, haber ve gönderilerimizi beğenerek ve paylaşarak destek vermeyi ihmal etmeyin lütfen. 

 MARVEL Future Fight
Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler